Ezoterie: Jak zůstat mladí a krásní?

Mladá ženaDejme si ruku na srdce a řekněme si, kdo by v dnešní době nechtěl být stále mladý, krásný, plný energie a zapálený do všeho, co mu přijde pod ruku? Všichni? Ano, to je správná odpověď na tuto velice jednoduchou otázku. V tomto článku si v rychlosti představíme deset základních kroků, které sice nezajistí věčné mládí a svěžest, ale rozhodně k tomu do jisté míry dopomůžou a člověk se bude následně cítit daleko lépe. Rady, jak zůstat mladá a krásná, jak pečovat o tělo a o pleť.

Větší polovina mladých žen chce raději velká prsa než vyšší IQ. Buďte krásná a zdravě chytrá!

Pravidla pro udržení mládí a krásy:

  • Zapomeňte a nesmyslete na čísla. Vaše váha, výška a třeba i věk jsou pouze jenom číslovky, které v uvozovkách nic neznamenají.
  • Svoji činností si okolo sebe nechte pouze pozitivní okruh přátel, kteří jsou veselí a dokážete se na ně v jakékoliv situaci spolehnout.
  • Neustále se učte a zdokonalujte se v každém směru. Učte se o počítačích, zahradničení, truhlařině, nebo třeba jenom s historii našeho státu. Témat k výuce je neskutečné množství, stačí si jenom vybrat.
  • Radujte se a mějte radost i z naprostých maličkostí, které vás každý den v běžném životě potkávají. Člověk si nemusí kupovat drahá a nablýskaná auta jenom proto, aby měl radost. Mnohdy k ještě větší radosti stačí málo, stačí drobnosti, ale pravidelně každý den.
  • Více, častěji a více nahlas se smějte. Jistě všichni víte, že smích napomáhá k delšímu věku a lepší životní spokojenosti. Není nic lepšího, než se zplna-hrdla zasmát nějakému dobrému vtipu, povídačce, nebo jenom u posezení s přáteli.
  • Pokud je vám do breku, věřte, že se tomu dá pouze vaší silnou vůlí zamezit a úplně ji ze svého života vypustit. Raději se radujte a smějte se. Pláč neprospívá nikomu.
  • Obklopujte se pouze věcmi, které máte rádi a které milujete. Je jedno, jestli to bude vaše manželka, pec, kočka, vnoučata a nebo třeba jenom květiny, zábava nebo například hudba. Možností co mají lidé rádi je nepřeberné množství.
  • Dbejte o svoje zdraví a nesmírně si jej chraňte. Snažte se udržet stále v kondici pravidelnými procházkami, volný čas pokud možno zkuste trávit v přírodě, někde v parku na lavičce s přáteli, které máte rádi.
  • V žádném případě nepodnikejte unáhlené výlety s pocitem osobní viny. Ty jsou nejhorší a rozhodně vám nic pozitivního nedají, bohužel. Jestliže máte pocit viny, nechoďte skoro nikam - omezte setkání s přáteli, nákupy a výlety a do města nebo prakticky kamkoliv jinam.
  • Svému okolí dejte jasným způsobem najevo, že je milujete a že je máte rádi. Uvidíte, že všechno bude najednou krásnější a lepší.

Toto je seznam základních kroků, které vám pomohou k lepšímu a dokonalejšímu životu, který můžete sami prožívat. Zkuste ve svém životě použít alespoň některé výše popsané kroky a uvidíte, jaký to bude mít dopad na vaše okolí, ale hlavně na vaši osobu. Budete zajisté překvapeni a potěšeni.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner