Erotický týdenní horoskop od 31.07.2017 do 07.08.2017

Beran: 

To, že se s miláčkem pohádáte, vám den spíše zpestří, než aby vám to nějak zásadně zkazilo náladu. Když se konečně domluvíte, že se budete věnovat erotice, mizerná nálada vás rázem přejde a mezi vás se opět vrátí klid. Protože v sexu stejně jako ve všem ostatním pojedete naplno (při Slunci ve Lvu to snad ani jinak nejde), budete tak vyčerpaní, že na další hádky nebudete mít sílu.


Býk: 

Hlavně si dejte pozor, abyste to s tlakem, který vyvíjíte na objekt svých erotických zájmů, nepřeháněli. Ve vašem sektoru tajných lásek stojí Uran a dostává vás do situace, kdy máte pocit, že je škoda každého lechtivého slova, které padne vedle. Když narazíte na Berana, Lva nebo Střelce, přijme to s nadšením, ale u Ryby či Panny byste mohli silně narazit.Blíženci: 

Lidí, kteří o vás mají zájem, je víc než dost, a vy nevíte, kterého z nich si vybrat. Navíc byste si měli dávat veliký pozor, aby na vaše záměry nepřišel miláček. O tom, že k létu nějaká ta přelétavá erotická fascinace patří, umí sice krásně mluvit, ale ve vašem případě by pro podobné úlety porozumění neměl. Zariskujete, nebo si veškerý svůj oheň zarezervujete pouze pro svého oficiálního partnera?


Rak: 

Když vám člověk, který se uchází o vaši přízeň, navrhne, že byste spolu nejdříve měli strávit noc a až potom se rozhodnout, zda spolu budete nebo nebudete, neskutečně vás tím rozčilí. Zaprvé si velice dobře uvědomujete, že při energii, kterou vám dodává Venuše ve vašem znamení, jste jako milenci bezkonkurenčně nejlepší. Zadruhé je vám jasné, že člověka, který je schopen přijít s podobným nápadem, byste vedle sebe nikdy nesnesli.


Lev: 

Projděte domácnost a připomeňte si všechna místa, kde jste se dosud nemilovali. Když pak miláčkovi nabídnete sex na balkóně, bude vaším návrhem nejdříve překvapený a potom upřímně nadšený. Pozor si však musíte dávat ve čtvrtek. Jste pod vlivem stacionárního Urana, který vás zbavuje veškeré opatrnosti. Vám to bude jedno, ale v sousedech byste mohli svým představením vzbudit zbytečnou závist.


Panna: 

Pokud někdo propadl astrologické pověře, která říká, že se Panny neumí ze sexu ani trochu radovat, uvažujte, zda stojí za to, abyste jim dokazovali, že to v realitě vypadá podstatně jinak. Můžete si vybrat, zda nad tím mávnete rukou a dotyčného ze svého života vyškrtnete navždy, nebo zda mu ukážete takový ohňostroj vášní, že se nezmůže na slovo...


Váhy: 

I když dosud všechno nasvědčovalo tomu, že letošní léto zvládnete bez citového úrazu, ukáže se, že všechno je jinak. Člověk, který se kolem vás motá, a neustále mluví o tom, že jste jeho osud, vás sice eroticky neskutečně přitahuje, ale ani jeho přítomnost vás zdravého rozumu nezbavuje. Když se dozvíte, že je zadaný, usoudíte, že bude moudřejší, když vycouváte a vyhnete se tak dalšímu zbytečnému průšvihu.


Štír: 

Erotické sny, které vám v hojné míře servíruje Venuše, která se v pondělí odpoledne přesouvá do Raka, jsou velice intenzivní, ale zároveň i překvapivé. Pokud chcete miláčka nejen překvapit, ale i vyvést z míry, naprosto stačí, když to, co se vám zdálo, převedete do reality. Hlavně mu nevysvětlujte, že jste inspiraci pro své ložnicové hrátky našli ve snu. Stejně by vám nevěřil!


Střelec: 

Když chcete někoho svádět, chce to trochu přípravy. Můžete se na něj samozřejmě vrhnout, ale přesto bude lepší, když si předem nachystáte vhodnou strategii. Kdybyste si předem připravili šumivé víno, na mísu položili ovoce a všechno podávali s jiskřivým kouzlem své osobnosti, vytvořili byste koktejl, kterému nedokáže odolat ani ten, který odolat opravdu chce.


Kozoroh: 

To, že je váš miláček ve všem, co se lásky i erotiky týká, tak trochu blázen, víte své. Zároveň si říkáte, že jste s ním prožili už skoro všechno, co se prožít dá, takže vás už nemůže ničím překvapit. To, jak jste se mýlili, pochopíte v pátek. Miláček vás pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Plutem začne vzrušovat právě ve chvíli, kdy budete za volantem - a vy budete mít co dělat, abyste zastavili dřív, než se vám oči zamlží tak, že nebudete vidět na cestu.


Vodnář: 

S erotikou je to podivné. Na jedné straně si uvědomujete, že byste jí měli miláčkovi dopřát víc, než obvykle, na druhé straně je vám jasné, že jste tak unavení, že se vám ani do milování nechce. Kdybyste si však nejdříve pořádně odpočinuli a veškerý sex si nechali na nedělní večer, kdy bude Luna ve vašem znamení, mohli byste spolu prožít chvíle opravdu výjimečné.


Ryby: 

Když vám miláček začne vysvětlovat, že jste v posteli sice skvělí, ale že byste se přesto mohli vylepšit, neurazte se, ale bedlivě ho poslouchejte. Když využijete energie Venuše, která prochází vaším sektorem romantických lásek, pochopíte, že s vámi mluví právě o tom, co oba potřebujete, a co si on uvědomil dřív, než jste na to přišli vy.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner