Erotický týdenní horoskop od 30.01.2017 do 06.02.2017

Beran: 

Z drobných erotických úletů se sice nestřílí, ale přesto byste se jimi neměli nechat ovlivňovat víc, než je zdrávo! To, že se kolem vás někdo intenzivně motá, můžete hodnotit jako příjemné uznání vašich erotickosvůdcovských kvalit, ale ještě to neznamená, že kvůli němu musíte obrátit celý dosavadní život naruby. Podívejte se, třeba si i sáhněte, ale dál pokračujte svou vyšlapanou cestou.


Býk: 

To, že se partner zdržuje doma podstatně méně, než by se vám zamlouvalo, a to, že váš erotický život je z tohoto důvodu na nule, ještě neznamená, že je všechno špatně a bude jen hůře. Když se na celou věc bez zbytečných komentářů podíváte podrobněji, zjistíte, že miláček utíká v podstatě jen proto, že chce, abyste se projevili, zdrželi ho doma a aktivně vmanévrovali do postele.Blíženci: 

O pěkné zmatky se zásadním erotickým podložím se vám postará člověk, jehož jste dosud vnímali jako kamaráda a nad nímž jste nijak nepřemýšleli. Ve chvíli, kdy vám přijde představit svého partnera, se ve vás vzedme nezvladatelná vlna žárlivosti a vy se začnete chovat naprosto nemožně. Rozhodněte se, zda budete daný stav akceptovat, nebo o něj budete bojovat - ale v každém případě jednejte čitelně a jednoznačně!


Rak: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Rybách, si ohledně erotiky nemáte na co stěžovat. Miláček se vám věnuje s chutí a tak nápaditě, že máte co dělat, abyste si i z tak dlouhých nocí, které pořád ještě jsou, vyčlenili část na odpočinek a na načerpání nových sil. Krásný bude i víkend, kdy si budete sice místo erotiky spíše povídat, ale kdy to ani jednomu z vás vadit nebude.


Lev: 

O tom, že byste miláčka hlídali, nemůže být řeč, ale přesto byste měli mít alespoň rámcový přehled o tom, co dělá a kdy má volno. Jen tak si dokážete ze svého napjatého rozvrhu vykrojit pár chvil, které můžete věnovat jeden druhému. Co kdybyste tak ve středu nebo čtvrtek odešli z práce dřív a prázdného bytu využili k erotickým hrátkám, na které jindy nemáte čas ani soukromí?


Panna: 

Pokud si miláček stěžuje, že ve vašem erotickém životě chybí vzrušení, je nejvyšší čas, abyste to napravili! Využijte energie Venuše, která až do pátečního odpoledne prochází vaším partnerským sektorem, a to, co si tolik přeje, mu v míře co nejhojnější poskytněte. Protože patříte k lidem, kteří jinak než pořádně fungovat nedokážou, můžete se v sobotu dočkat chvíle, kdy vás bude prosit, abyste ho nechali odpočinout!


Váhy: 

I když ohledně sexuologie žádné oficiální vzdělání nemáte a ani získat nehodláte, připravte se na chvíle, kdy budete pro své kamarády fungovat jako sexkouč, jehož názory budou brát vážně a jehož radami se budou řídit. Průšvih by však mohl nastat v případě, kdy byste se novou rolí nechali unést natolik, že byste od poskytování rad rovnou přistoupili k praktickým ukázkám...


Štír: 

Do pátečního odpoledne, což je doba, kdy Venuše prochází znamením Ryb, se u vás nejedná ani tak o erotiku, jako o romantiku. Místo vášnivých chvil dáváte přednost držení za ruku, místo vymýšlení rafinovaných erotických zábav dlouhým hovorům, které vám mají otevřít cestu k miláčkovu srdci. Sami se moc nepoznáváte, ale protože je vaše taktika úspěšná, nijak o tom nepřemýšlíte.


Střelec: 

Pokud jste si do života a tím i do postele pustili člověka, který až dosud partnerskou věrností zrovna neoplýval, nemůžete čekat, že kvůli vám od základů změní názor, postoj k životu i erotické chování. Od pátku, kdy do vašeho sektoru romantických lásek vstoupí Mars, na otázky věrnosti zapomenete a budete myslet jen na rozkoše, jež přijdou v intenzitě, kterou jste dosud nepoznali.


Kozoroh: 

Hlavně nespoléhejte na svou výřečnost a na to, že někoho, kdo vás nechce, přesvědčíte, aby od základů změnil svůj názor. Merkur sice vaším znamením prochází, ale vzhledem ke kvadratuře s Jupiterem a s Uranem od něj v erotické oblasti nic dobrého čekat nemůžete. Když se budete držet zpátky a reagovat jen na naprosto jednoznačné erotické nabídky, bude to nejlepší.


Vodnář: 

Ve chvíli, kdy váš miláček začne žárlit, musíte vytáhnout drápy a jasně mu vysvětlit, že tímto způsobem s vámi dosud nepořídil nic nikdo, takže se dá čekat, že ani on výjimkou nebude. Stejně tak se musíte zachovat ve chvíli, kdy vás začne vyslýchat a vyptávat se, kdo vám volá a co vám chce. Bude vám sice vysvětlovat, že má o vás strach, protože jste až příliš eroticky přitažliví, ale vy víte o životě své...


Ryby: 

Ať se už ve vaší posteli děje cokoliv, musíte se k tomu postavit rozumně. Pokud usoudíte, že se váš erotický nesoulad už dál tolerovat nedá, a vezmete ho jako důvod k rozchodu, je to pouze vaše věc. Přesto byste si měli vybrat způsob, jakým dosavadnímu partnerovi tuto nepříjemnou novinku sdělíte. Kdybyste to zvládli bez hodnocení jeho erotických schopností a talentů, bylo by to nejlepší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner