Erotický týdenní horoskop od 29.08.2016 do 05.09.2016

Beran: 

Předem si uvědomte, že se Luna nachází v Panně, která ctí tradici a pořádek, a taky se podle toho chovejte. Večeřet byste měli klasicky u stolu a milovat se v posteli. Pokud se pokusíte partnerský sex ozvláštnit tím, že si večeři přenesete do postele, skončí to zničeným povlečením a naštvaným miláčkem, který o dalších hrátkách nebude chtít ani slyšet, o provozování nemluvě...


Býk: 

Počítejte s týdnem, kdy na sebe ve všem podstatném včetně sexu narazí teorie a praxe! Když vám miláček začne vysvětlovat, že je teoreticky schopný sexu pětkrát za noc, hlavně se nezačněte smát. Mohli byste mu sice vysvětlovat, že šedá je každá teorie a zelený strom žití, ale to by ho asi moc nenadchlo. Pokud chcete mít doma klid, nechte ho mluvit a myslete si svoje.Blíženci: 

Jsou jisté iluze, které můžete sice mít, ale na nichž byste ve vlastním zájmu neměli stavět. Když se pohádáte s partnerovými rodiči, nemyslete si, že doma rodinné rozpory spláchnete sexem. Váš protějšek s vámi sice v hloubi duše může souhlasit, ale navenek bude stát na jejich straně. Pokud se nechcete ocitnout v roli člověka, který o sex nedůstojně žebrá, stáhněte se a dovolte miláčkovi, aby přišel sám.


Rak: 

Prožíváte zajímavý vztah, který jste sice zakládali na sexu, ale během času se ukázalo, že toho máte společného daleko víc. Využijte pondělní konjunkce mezi Merkurem a Venuší, která probíhá na samém konci vašeho komunikačního sektoru, a otevřeně si o tom promluvte. Nesmíte však otálet, protože už v úterý budou konstelace zcela jiná a chování vašeho miláčka se zásadně změní.


Lev: 

Miláček se sice v sexu naprosto překonává, ale vy přesto máte pocit, že před vámi něco tají. Opravdu budete tak netaktičtí, abyste se ho přímo zeptali, kde bere ke svým postelovým představením inspiraci? Pokud se trefíte, bude to nepříjemné, ale pokud má váš partner čisté svědomí a je si jistý, že nikde neudělal nic, co by takového obvinění opravňovalo, bude to ještě horší.


Panna: 

Když po partnerovi něco chcete, musíte to umět podat takticky a tak, aby se nenaštval dřív, než je zdrávo. Když spornou záležitost otevřete ve chvíli, kdy si spolu budete užívat blahodárných účinků vodní lázně - a je celkem jedno, zda se to bude odehrávat v bazénu, ve vířivce nebo ve vaně - můžete si být jistí, že bude tak natěšený, že vám bez valného odporu odkývá všechno, co jen chcete.


Váhy: 

Starého psa novým kouskům nenaučíte. Uvědomte si to dřív, než začnete miláčkovi vyčítat nedostatek erotické fantazie a sexuálního nadšení. Pokud však chcete erotickou atmosféru vylepšit, využijte Venuše, která se v úterý dostává do vašeho znamení, a vezměte celou věc do svých obratných rukou. Bude vás to sice stát trochu námahy, ale efekt to přinese naprosto dokonalý.


Štír: 

I když se Slunce pohybuje opatrným znamením Panny, vy v sexu prožíváte věci opravdu neuvěřitelné. Jste zamilovaní tak, že lámete veškeré dosavadní erotické rekordy a vůbec vám to nepřipadá jako něco zajímavého. Počítejte s týdnem, kdy toho moc nenaspíte, ale zase si užijete tak, že na to budete dlouho vzpomínat jako na jeden z nejerotičtějších týdnů svého života.


Střelec: 

V pondělí to bez sexu vydržíte, a už od úterka výše se můžete těšit na nové podněty, o něž se vám postará Venuše, která se přesunula do vašeho sektoru přátel. Pokud jste nezadaní, těšte se na kamarády, kteří vás zvou na víkend. Užijete si tam všeho krásného, co život skýtá, a celou akci zakončíte sexem, který bude sice nezávazný, ale jinak ve všech směrech dokonalý.


Kozoroh: 

Když už usoudíte, že by váš seriózní vztah potřeboval trochu povzbuzení a inspirace, musíte pro to taky něco udělat. Pro začátek bude dobře, když se hned v pondělí dopoledne, kdy probíhá konjunkce Merkura s Venuší, zastavíte v sexshopu a koupíte něco, o čem už hodně dlouho uvažujete. Zážitky, které vás pak čekají, překonají svou kvalitou všechno, co jste dosud zažili.


Vodnář: 

Když v polovině týdne zjistíte, že padly veškeré erotické i jiné plány, které jste na víkend měli, nepropadejte panice, protože to zdaleka neznamená, že musíte přijít o svou obvyklou porci erotiky. Pokud chcete, můžete využít Luny, která je od sobotního rána ve Vahách, a vyrazit někam, kde byste se mohli nezávazně seznámit. Pokud to vyjde, nudit se nebudete, pokud ne, budete rádi, že jste to alespoň zkusili.


Ryby: 

Vaše erotická nápaditost, fantazie a v neposlední řadě i zručnost jsou opravdu podivuhodné. Ten, kdo měl až dosud dojem, že si se sexem nedokážete náležitě poradit, s údivem zjišťuje, jak moc se spletl. Dejte si jen pozor, abyste se svou sexuální aktivitou zbytečně neplýtvali na lidi, kteří si projevy vaší náklonnosti nezaslouží, protože si jich neumí vážit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner