Erotický týdenní horoskop od 28.11.2016 do 05.12.2016

Beran: 

Když vám miláček vysvětluje, že jste v poslední době až moc náladoví, měli byste se nad tím zamyslet. Až dosud to bez problémů fungovalo tak, jste se ve dne pohádali a večer v posteli rádi a s chutí smířili. Momentálně to však miláčka přestalo bavit, a má za to, že byste se měli v projevech alespoň trochu mírnit. Myslíte si, že to zvládnete, nebo usoudíte, že jde o úkol nad vaše síly?


Býk: 

To, s čím partner ohledně obohacení vašeho sexuálního života přijde, se dá vnímat jako skutečná výzva. Naštěstí s sebou dlouhé večery a ještě delší noci přinášejí erotické nadšení! Výzvu s chutí přijmete a k oboustranné spokojenosti splníte všechno, co si přeje. To, že jste udělali dobře, se potvrdí už ve čtvrtek večer, kdy bude mít miláček pocit, že je v ráji, od kterého máte klíč v rukou právě a jedině vy!Blíženci: 

Dejte si pozor, ať svého partnera nenaštvete víc, než je zdrávo. Nahlas to sice neřekne, ale ve skutečnosti ho spousta úvah, řečí a poznámek, bez nichž si vy sex neumíte představit, opravdu unavuje. Když vám instinkt napovídá, že je nejvyšší čas, abyste od verbální roviny přešli k činům, měli byste ho poslechnout, protože jen tak si vychutnáte víkend plný zralé a šťavnaté erotiky.


Rak: 

Vy o změnu vašich erotických způsobů nestojíte, zatímco miláček má pocit, že to, v čem žijete nyní, je jedna velká nuda. Pokuste se využít čtvrtečního a pátečního večera, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, a ukažte mu, že to, že se znáte tak dobře, že o svých erotických potřebách nemusíte ani mluvit, není vůbec na škodu. Zpočátku bude překvapený, později nadšený!


Lev: 

Jde o týden, kdy ani vy ani miláček nevíte, kam skočit dřív. Domů přicházíte pozdě, a než zvládnete alespoň v minimální míře všechny úkoly, které vás tam čekají, není divu, že usnete snad ještě dřív, než dáte druhou nohu na postel. Je tedy jen logické, že erotika je to poslední, na co myslíte. Může váš však utěšit, že miláček je na tom stejně. Naštěstí po pracovním týdnu následuje víkend, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru a kdy všechno doženete.


Panna: 

Máte štěstí na partnera, který vás umí vzrušit i v situaci, ve které se zdánlivě nic vzrušujícího neděje a ani dít nemůže. Krásné to bude zejména é víkendu, kdy stačí, když se na vás jen podívá, a vám začnou měknout kolena. Když k tomu navíc bude po fyzické práci zpocený, špinavý a přesto neobyčejně sexy, praští i tak pracovitý člověk, jako jste vy, vším, co drží v ruce a začne se věnovat erotice.


Váhy: 

K tomu, abyste byli spokojení, potřebujete mít především pocit, že nepřežíváte, ale žijete a svůj život aktivně ovlivňujete. Pokud chcete v rámci předvánočních firemních večírků flirtovat, klidně můžete, ale nic pozitivního vám to nepřinese. Kdybyste však chtěli víkendu s Lunou ve Vodnáři využít k osvěžení domácího erotického života, bude to jiné kafe. Miláček bude nadšený a dá vám to najevo slovem i skutkem.


Štír: 

Pokud si chcete večer pořádně vychutnat sex, je potřeba, abyste dokázali alespoň částečně zapomenout na to, čím se musíte zabývat v rámci svých pracovních povinností. Kdyby to šlo, uděláte dobře, když z práce půjdete pěšky pěkně ostrým tempem. Během této blahodárné procházky se vám srovnají myšlenky a najdete řešení pro spoustu problémů. Doma pak na pracovní starosti ani nevzdechnete a s čistou hlavou si krásně užijete sexu.


Střelec: 

Hlavně miláčkovi neslibujte to, co nedokážete splnit. Když ho ráno navnadíte řečmi o ohnivém milování, na které bude stěží stačit noc, a pak mu zavoláte, že se akce odkládá, protože jste se rozhodli, že v rámci upevňování pracovních vztahů půjdete na firemní vánoční večírek, můžete z jeho strany čekat ostrou reakci. Kdybyste mu však nic neslibovali, a místo toho sebe i jeho příjemně překvapili, mělo by to na váš vztah neskutečně pozitivní dopad.


Kozoroh: 

Sex vám aktuálně přináší do života jen samé problémy, a proto k němu musíte přistupovat rozumně. Týká se to zejména úterního večera, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Uranem, a kdy v sexu můžete riskovat podstatně víc, než je zdrávo. To, že se vám po pár skleničkách na večírku někdo zalíbí, je sice přirozené, ale do postele byste s ním měli jít až ve chvíli, kdy budete střízliví.


Vodnář: 

Pokud se chcete seznamovat, máte zelenou. Stačí, když se zmíníte před kamarády a oni se už o nějaké nové kontakty postarají. Vy byste však měli kromě erotického mozkového centra zapnout i naprosto normální zdravý rozum, který vám radí, abyste se vyhýbali lidem, kteří jsou tak autoritativní, že by vás chtěli ovládat i v posteli. Ze začátku byste to vydrželi a možná by to bylo i vzrušující, ale později by se jejich přístup stal pro váš vztah začátkem konce.


Ryby: 

Doba, kdy je Slunce ve Střelci, je pro vás vždycky náročná. Letos vám sice pomáhá Venuše, která se nachází v Kozorohu, ale přesto si uvědomujete, že jste pod tlakem, který se dá jen obtížně zvládnout. Pokud si myslíte, že ho vyřešíte tím, že si ke svému nynějšímu miláčkovi najdete ještě někoho, koho budete mít pouze na sex, vypadá to jako skvělý nápad, ale ve skutečnosti by to byla rychlá cesta do pekel přímo horoucích.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner