Erotický týdenní horoskop od 26.09.2016 do 03.10.2016

Beran: 

Zkuste si zase jednou vyměnit role! Využijte úterý, kdy se váš vládce Mars dostává do Kozoroha, a dopřejte miláčkovi zase jednou pocit, že je to právě on, kdo v posteli dominuje a určuje, co a jak se tam bude dít. To, že jste udělali dobře, zjistíte o víkendu, kdy se váš dosud lehce ostýchavý miláček projeví jako sebejistý člověk, který přesně ví, co od vás v posteli chce.


Býk: 

To, že začínáte a že vám miláček zatím celkem nic nedovolil, vaším prožitkům na kvalitě nic neubírá. Týká se to zejména nedělního večera, kdy doslova překypujete vášní. Nedá se sice říct, že by se něco zásadního dělo, ale vy jste tak nažhavení, že vám k vyvrcholení stačí jenom představy. S dosud nedobytným partnerem si povídáte o tom, jak to bude krásné, a jste oba spokojení.Blíženci: 

Hlavně ve středu a ve čtvrtek se s partnerem hádáte kvůli každé maličkosti, ale k vytouženému smíření, korunovanému vášnivým sexem, pořád nedochází. Pokud se přece jenom chcete pomilovat, musíte změnit přístup. Zkuste alespoň občas na partnerovy provokace reagovat úsměvem! Není to sice vaše obvyklá taktika, ale pokud se jí nenaučíte používat, sex v tomto týdnu prostě nebude.


Rak: 

Přiznejte si, že jste docela rádi, že už přišel podzim! Na sex v přírodě, o kterém váš miláček neustále sní, a který vás upřímně děsí, už naštěstí pro vás není vhodný čas. Můžete však přemýšlet, jak svému miláčkovi dopřejete něco, co do stojatých vod vašeho erotického života vnese trochu vzruchu. Co kdybyste mu tak nabídli sex ve výtahu nebo na jiném podobném místě?


Lev: 

Milostným dobrodružstvím se raději vyhýbejte. Hlavně v pondělí a v úterý, kdy Luna prochází vaším znamením, by přes veškerou vámi vyvíjenou snahu mohla končit tím, že byste se do dotyčného zamilovali. Momentálně sice říkáte, že o žádné city nestojíte a že vám ke spokojenosti stačí jednoduchý a přímočarý sex, ale ve skutečnosti jste po citech vyhladovělí a za lásku byste dali celkem cokoliv...


Panna: 

Starosti, které máte, si do postele netahejte. Hrozí, že po neprospané noci odmítnete partnerovy milostné návrhy způsobem, který vašeho miláčka spolehlivě naštve. Jeho nepříjemná nálada vás bude provázet celý den. Pokud chcete zachovat domácí klid, budete muset vysvětlovat, co vaši nespavost zapříčinilo. Partner se bude ptát a vy mu nakonec sdělíte i to, co jste si chtěli nechat jen pro sebe.


Váhy: 

O víkendu jste na tom velice dobře. Luna ve vašem znamení se až do nedělního večera stará o vaše všestranné uspokojení, a miláček jí s chutí pomáhá. Jediná potíž je v tom, že neuděláte nic z toho, co jste na víkend původně měli v plánu. Vy se sice do práce pustíte s plným nasazením, ale vás miláček vám dokáže vysvětlit, že sex je příjemnější než jakákoliv jinak ušlechtilá práce...


Štír: 

Pokud vás někdo balí nápaditě a vkusně, umíte si to vychutnat a užít - ale pokud vás někdo balí tak, jako by pochyboval o vaší inteligenci, upřímně vás to naštve. Když se kolem vás někdo motá tak, že se o vás každou chvíli otře, je to příjemné, ale jakmile začne předstírat, že omdlévá jenom proto, aby vám mohl skončit v náručí, máte co dělat, abyste se nezačali smát nahlas.


Střelec: 

Vyberte si, zda máte jako prioritu práci nebo sex. Pokud si v tom hned na začátku týdne neuděláte jasno, riskujete stav, kdy budete v práci myslet na sex a při sexu se naopak neubráníte myšlenkám na práci. Zatímco v práci budou kolegové vaše myšlenky pobaveně glosovat, partner, který přijde na to, že ve chvílích, kdy byste měli myslet jen na něj, myslíte na práci, by pochopením pro vaše rozpoložení opravdu neplýtval.


Kozoroh: 

Vysoké pracovní nasazení na vás působí naprosto paradoxně. Zatímco většina vašich známých tvrdí, že je práce tak vyčerpává, že na sex nemají ani pomyšlení, vás právě naopak nabíjí. Zkušenosti vám říkají, že sex je v případě, kdy toho máte v práci opravdu hodně, tou nejlepší relaxací. Navíc je váš miláček vstřícný a sexu vás poskytuje přesně tolik, kolik pro svou duševní pohodu potřebujete.


Vodnář: 

Člověka, kterého jste v posteli chtěli opravdu hodně mít, tam taky dostanete, ale počítejte s tím, že to pro vás bude zklamání. Dotyčný bude ležet jako prkno a ještě vám vytkne, že jste moc nároční. Vy pak logicky ztratíte veškerou dobrou náladu a budete přemýšlet, jak to udělat, abyste ho ze své postele co nejrychleji dostali a pokud možno ho už nikdy neviděli. Opravdu to chcete riskovat, nebo se obejdete bez sexu?


Ryby: 

Hlavně ve středu a ve čtvrtek, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, patříte k těm šťastným, jejichž sny realita ve všech směrech překonává. Váš nový milenec je nejen dostatečně výkonný, ale ještě patří k lidem, kteří dělají všechno pro to, abyste byli spokojení vy. Navíc po vás nevyžaduje sex v místech, kde vás může leckdo přistihnout, ale ze všech sil se snaží, aby se vám veškeré erotické aktivity, které spolu provozujete, opravdu líbily.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner