Erotický týdenní horoskop od 25.07.2016 do 01.08.2016

Beran: 

Jsou věci, které nevydýcháte a které miláčkovi neodpustíte ani v případě, kdy jste si skoro přísahali, že ve všem, co se sexu a erotiky týká, zůstanete vždycky nad věcí. Krize přijde ve chvíli, kdy se vás zeptá, zda byste neměli v rámci zkvalitnění vašeho erotického soužití používat známou modrou pilulku. Nahlas nic neřeknete, ale nikdy mu to neodpustíte.


Býk: 

Nezdá se vám, že momentálně prokazujete lidem kolem sebe více pochopení, než je zdrávo a než si zaslouží? Ve chvíli, kdy skoro začnete poplakávat nad milencem svého miláčka s tím, že je vám ho líto, protože si s vaším partnerem nemůže užívat tak, jak si užíváte vy, začněte přemýšlet o uzavřeném oddělení, které si za podobné úvahy nepochybně zasloužíte.Blíženci: 

Některé věci se vyvíjejí pomaleji, než by se vám zamlouvalo. Týká se to v první řadě vašeho partnera. Ještě nedávno vám sice sliboval dny plné příslibů a noci plné lásky, ale ve skutečnosti je to úplně jinak. Když se večer nachyluje a vy jste natěšení, začne mluvit o práci a vysvětlovat vám, že bude nejlepší, když ho necháte pracovat a svůj přetlak zvládnete sami.


Rak: 

Vnitřní pohoda a klid, kterou kolem sebe šíříte, přitahuje všechny kromě vašeho miláčka. Dalo by se říct, že jde o týden, kdy si bude vybírat dovolenou nejen od práce, ale i od všech ostatních povinností, partnerské nevyjímaje. Můžete si vybrat, zda počkáte na změnu, nebo zda mu vysvětlíte, že si víkend bez sexu přes veškerou snahu představit nedovedete.


Lev: 

Jedete s nasazením, které vám kromě jiného dopřeje pocit jistoty a bezpečí. Při současné intenzitě vašeho erotického života se o věrnost svého miláčka opravdu strachovat nemusíte. Zatím ho zaměstnáváte tak, že každou chvilku, kdy s vámi nemusí být, upřímně vítá - a vrcholem jeho snů je představa víkendu, kdy si vy vyrazíte někam s kamarády, a jemu dopřejete dlouhý spánek, z něhož ho nikdo budit nebude.


Panna: 

Jde o týden, kdy pro vás sex není ani povinností, ani zdrojem rozkoše, ale něčím, co k životu potřebujete snad ještě víc než příslovečnou sůl. Pokud přijdete domů s tím, že jste unavení, vyčerpaní, a se stížnostmi na bolesti hlavy, zad a všeho jiného, dovolte miláčkovi, aby se vás zmocnil. Dobrý sex totiž v tomto týdnu na tělesné bolesti zabírá podstatně lépe než prášky z renomované apatyky.


Váhy: 

Jde o týden, kdy byste měli co nejšířeji využívat všech možností, které vám dává Venuše ze Lva. Pokud vám radí, abyste sexem nešetřili, je to rozumné a vy byste ji měli poslechnout. Když se budete řídit starým heslem, které praví, že soulož je máslem na chléb chudých, můžete si být jistí jak labužnickým vychutnáváním společných chvil, tak následným přívalem upřímných pochval.


Štír: 

Pokud spolu teprve začínáte, nebo máte důvody, aby se o vašem vztahu nevědělo a tím pádem nemluvilo, chovejte se rozumně. Především se nesmíte bát, že vás sex změní. Potíže nastanou až ve chvíli, kdy se na sebe přestanete dívat, přestanete spolu komunikovat a vůbec budete jednat tak, aby i tomu nejtupějšímu z vašich kamarádů došlo, že se mezi vámi stalo něco, co hodláte utajit...


Střelec: 

O tom, že byste svému partnerovi tolerovali milence či milenky, můžete sice uvažovat, ale tím by to taky mělo končit. Ve chvíli, kdy připustíte, aby vás ve vztahu bylo víc, a ještě se budete tvářit, že je to vlastně v pořádku, ztratíte veškerou sebeúctu, kterou pro svůj život nutně potřebujete. Dále hrozí, že vám sex přestane chutnat, což by ve vašem případě bylo neštěstí daleko větší...


Kozoroh: 

Na sexu se nešetří! Když v tomto týdnu vrazíte do drogerie nebo do sexshopu, kde si koupíte erotickou pomůcku, bude to velice rozumná investice. Do vibračního prstence dáte pár korun a radosti vám přinese za mnoho tisíc. Navíc tím pozitivně překvapíte svého miláčka, který vám následně sdělí, že jste mu vyrazili dech, protože vůbec nepočítal s tím, že byste se kdy tak odvázali a udělali mu takovou radost.


Vodnář: 

Pokud přemýšlíte, že byste si měli pořídit speciální placený erotický televizní kanál, přestaňte dumat a konečně jednejte! Začít můžete třeba tím, že si najdete poskytovatele, jež tyto kanály nabízí v letní výhodné akci. Miláčkovi pak vysvětlíte, že spojíte příjemnou erotiku s ještě příjemnějšími úsporami, což je kombinace, která se na vašem vztahu odrazí víc než pozitivně.


Ryby: 

S erotickým životem to není nejjednodušší. Možná by bylo dobře, abyste počkali na neděli, kdy je Luna v Raku a kdy by se vám v tomto ohledu mělo dařit. Potíž však může být v Merkuru, který se v sobotu večer dostává do vašeho partnerského sektoru. Pokud vám miláček s jeho pomocí začne vysvětlovat, proč sex nebude, hrozí, že se mu ještě omluvíte, že jste ho svými požadavky obtěžovali...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner