Erotický týdenní horoskop od 24.07.2017 do 31.07.2017

Beran: 

O vaší ohnivosti, vynalézavosti, ale i výdrži se v tomto týdnu nedá pochybovat. Potíže s tím může mít miláček, který na rozdíl od vás občas přece jen potřebuje trochu času na spánek. Dopřejte mu ho, protože jinak vaše tempo nezvládne! Odměnou vám bude naprosto dokonalá neděle. Proběhne pod vlivem sextilu mezi Venuší a Uranem a v rámci erotiky pro vás nebude nic nemožné.


Býk: 

Váš miláček neustále chce, abyste se vraceli do minulosti a vzpomínali na to, jak to bylo s bývalými láskami. Vy si pak můžete vybrat, zda jeho přání splníte, a tím zariskujete výbuch jeho žárlivosti, nebo nesplníte, a tím si vysloužíte pověst nekomunikativního člověka, který se se svou láskou odmítá bavit i o tom, co je opravdu důležité. V každém případě musíte volit a lehké to nebude.Blíženci: 

Fungujete jako mistr nebanálních řešení a nejrůznějších překvapení. Pokud nemáte doma k dispozici nejrůznější erotické hračky, nenecháte se odradit a začnete improvizovat. K milostné hře využijete ovoce nejrůznějších tvarů. Miláček bude nejdříve překvapený a potom nepředstíraně nadšený. Zvlášť krásné to bude v sobotu večer. Luna se nachází ve Vahách a vy až uměleckým způsobem spojujete sex, erotiku a romantiku.


Rak: 

Toho, že by vám vášnivost chyběla, se bát nemusíte, protože nic takového nehrozí. Můžete se ale dostat do rozporu s partnerem, který má pocit, že byste mu měli být k dispozici pokaždé, kdy si vzpomene. Pokud s tím přijde ve čtvrtek nebo v pátek, kdy je Luna ve Vahách, a kdy toho máte z práce až nad hlavu, bude sám překvapený negativní reakcí, kterou ve vás jeho žádost vyvolala. Kdyby však vydržel a počkal do neděle, bylo by to daleko lepší.


Lev: 

Jako člověk, který dokáže být mistrem diplomacie, máte před sebou široké pole působnosti. Člověku, který se kolem vás motá a doslova po vás vrhá naprosto jednoznačné erotické nabídky, musíte taktně naznačit, že z toho nic nebude. Kdybyste to však dokázali podat jako něco, čeho se vzdáváte jen proto, že to jinak nejde a čeho budete do nejdelší smrti litovat, bude to vynikající.


Panna: 

Ve chvíli, kdy se Merkur ve středu časně ráno přesune do vašeho znamení, nastane problém. Tajný milenec, kterého jste dosud bez velké námahy drželi mimo své obvyklé komunikační kruhy, usoudí, že je čas, aby dal všem kolem najevo, že je pár. Vy pak přemýšlíte, zda vám chvíle rozkoše, které s ním prožíváte, stojí za průšvih, který svým jednáním provokuje.


Váhy: 

Krásný den vás čeká ve čtvrtek, kdy jste pod pozitivním vlivem konjunkce Slunce s Marsem. Najednou nevidíte důvod, proč své erotické potřeby neustále odsouvat na potom. Miláčka překvapíte svými pregnantně vyjádřenými požadavky a realistickým návrhem řešení vašich erotických problémů. Bude tím překvapený a nahlas přizná, že od vás tak rozhodné jednání nečekal.


Štír: 

Když miláček přijde s tím, že byste své milostné hrátky měli nějak obohatit, doslova vám tím vyrazí dech. Asi nevydržíte a vpálíte mu, že vám navrhuje něco, co žádného z jeho předchůdců ani nenapadlo. K vašemu překvapení vám vysvětlí, že o zpestření nestojí proto, že byste mu nevyhovovali, ale proto, aby do vašeho života vnesl co nejvíce rozmanitostí a nemusel mít strach, že mu z nudy utečete jinam.


Střelec: 

Když vám miláček vypráví o kolegovi, který na něj lačně zírá a který vůči němu vznáší nemravné návrhy, neříká to proto, aby vás naštval, ani proto, aby ve vás vzbudil žárlivost. Váš životní druh je touto situací opravdu zaskočený, a neví, jak správně reagovat. Když mu poradíte, jak dotyčného zarazit a donutit ho, aby se stáhl, bude vám naprosto nepředstíraně vděčný.


Kozoroh: 

Milování na netypických místech jste dosud odmítali, ale sami cítíte, že se dostáváte do situace, kdy vám nic jiného nezbývá. Odmítnout můžete jedině v případě, kdy po vás miláček sáhne na pláži. Potom mu můžete vysvětlit, že sex na písku je nebezpečný, protože hrozí, že se oba podřete tak, že další tři dny nebudete o sexu ani uvažovat, natož abyste ho provozovali.


Vodnář: 

Hlavně si každý den najděte chvíli času, který věnujete svému miláčkovi. Předejdete tak pokušení, které na něj v poslední době doléhá a které je čím dál silnější. Když mu dáte najevo, že vás pořád ještě přitahuje, nebude uvažovat, zda by to s někým jiným nebylo lepší, než s vámi. Když ho pak v sobotu večer pustíte z objetí, sám a nahlas zkonstatuje, že by to s ním nikdo jiný tak dobře neuměl.


Ryby: 

Chcete toho stihnout opravdu hodně, ale i váš den má pouze omezený počet hodin. Vzhledem k vaší vynalézavosti a k tomu, že rozhodně nehodláte svůj erotický život ošidit nebo zamrazit, spojíte příjemné s užitečným. Na sex si vyčleníte půlhodinku těsně před usnutím. Krásně si to užijete a zároveň je vy, tak miláček usnete jako miminka.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner