Erotický týdenní horoskop od 16.01.2017 do 23.01.2017

Beran: 

Když jste doma, dokážete sexuální napětí, které vás několikrát denně velmi intenzivně přepadá, vybít s partnerovou pomocí. Když se však do podobné situace dostanete v práci, napětí letí vzhůru raketovou rychlostí a vy jste čím dál roztržitější a nesoustředěnější. V takové situaci si můžete vybrat, zda vyrazíte domů, kde se bleskově pomilujete s miláčkem, nebo zda se uchýlíte do soukromí, kde se vrátíte k osvědčeným způsobem z mládí.


Býk: 

Zejména v pátek a v sobotu, kdy se Luna nachází ve vašem znamení, se ve vás projevují vášně. Bylo by to v pořádku, kdyby je alespoň trochu brzdil rozum, ale to při Slunci ve Vodnáři bohužel nehrozí. Pokud se na svého miláčka hodláte vrhnout bez upozornění, měli byste se předem ujistit, zda v rukou nedrží něco, co je křehké a rozbitné. Váš sex vnímá sice jako skvělý, ale památeční šálek po babičce mu nahradit nedokáže.Blíženci: 

V rámci poznávání nového si chcete vyzkoušet něco, co jste ještě nezažili, což je dobře. Pokud se však rozhodnete pro sex ve sprše, měli byste se chovat tak, aby nehrozilo, že uklouznete. Vy byste to ještě jako znamení pohyblivé a vzdušené vybalancovali, ale váš miláček by podobné prostocviky mohl odnést nepříjemnými zhmožděninami nebo dokonce zraněním. Když se rozhodnete, že si sex užijete v podobě, při které žádná tělesná újma nehrozí, bude to lepší.


Rak: 

Luna ze Štíra, která ovlivňuje celý konec týdne, z vás dělá člověka, kterým vášně a erotické touhy doslova zmítají. Miláček se nejdříve vaší touhou po sexu baví, ale přesto vám s chutí a k oboustranné radosti vyhoví. Problém přijde až v sobotu večer, kdy bude tak unavený, že vás odmítne. Vzápětí však zjistí, že vy jste pořád při chuti, takže se podvolí a k vaší radosti se rozhodne, že ještě jedno kolo vydrží...


Lev: 

Nezdá se vám, že na svého životního souputníka máte nároky, které nedokáže splnit ani kdyby se moc snažil? Na jedné straně toužíte, aby domů přinesl fůru peněz, udržoval domácí krb žhavý, vařil pro vás tak, že by se to dalo servírovat v interhotelu a ještě vás v posteli sváděl tak, že by mu vynalézavost i Casanova záviděl. Než mu předestřete seznam požadavků, sami sebe se zeptejte, proč by pak tak skvělý člověk ztrácel čas zrovna s vámi.


Panna: 

Ranní sex, na kterém miláček trvá a v němž si tak libuje, v tomto týdnu nepřipadá v úvahu. Nejde o to, že byste neměli chuť, ale o to, že se probudíte tak, abyste stihli jen hygienu a co nejrychlejší úprk do práce. Naštěstí máte miláčka, který situaci pochopí a přesunutí na sexu vám odsouhlasí. Bude sice trvat na tom, aby vaše erotické hrátky byly vynalézavější a kvalitnější, než ty ranní, kdy vás honí čas, ale to vám naštěstí problémy nedělá...


Váhy: 

Využijte Luny ze svého znamení! Zkrášlí vám večery od úterý do čtvrtka, a postará se, abyste miláčkovi konečně a s definitivní platností vyhnali z hlavy veškeré myšlenky na všechny vaše předchůdce - mateřskou školkou počínaje a tou poslední avantýrou konče. Když vás pak v neděli večer ujistí, že jste v jeho životě zůstali sami, protože na nikoho dalšího už v něm není místo, můžete si být jistí, že vám říká stoprocentní pravdu.


Štír: 

Trocha skromnosti ve vašem případě nejenže nezaškodí, ale naopak vám půjde k duhu. Když pochopíte, že jste si vlastně od začátku vybírali miláčka podle špatného klíče, je to první krok k nápravě. Když přestanete hledat partnera, který je vzhledově dokonalý, finančně zajištěný, a v posteli funguje jako opravdový sexuální démon, ale z výše uvedených položek si vyberete pouze jednu, je váš zdařilý sexuální i citový život garantovaný!


Střelec: 

Konečně byste měli pochopit, že váš miláček je jiný, než vy, a taky tomu přizpůsobit své chování. Pokud usoudíte, že potřebuje povzbudit sebevědomí, neváhejte a alespoň občas mu při milování šeptněte, že je nejlepší. Hlavně si nemyslete, že vedle sebe partnera, který je natolik inteligentní, že mu to nemusíte říkat, protože to ví sám. V jiných záležitostech to možná tak je, ale v tom, co se sexu týká, se bez vašeho ujišťování o svých kvalitách neobejde.


Kozoroh: 

Využijte prvních čtyř dní v týdnu, kdy je Slunce ve vašem znamení, a ještě jednou se pokuste svůj život pootočit trochu lepším směrem. Nebojte se, nebude to vůbec obtížné! Pro začátek stačí, když si přestanete na opačné pohlaví stěžovat a do seznamování vložíte alespoň trochu aktivity. Na postel, ve které vyvrcholí vaše erotické souznění, to v tomto týdnu ještě nevypadá, ale i na to časem dojde.


Vodnář: 

Od pátku výše, kdy je už Slunce ve vašem znamení, se chovejte tak, abyste později nelitovali. Když se vám miláček podívá do očí, musíte pochopit, že právě došlo na lámání chleba a taky podle toho jednat. Hlavně nepředstírejte nezájem, který necítíte. Miláčkovi je na první pohled jasné, že ho každým pohledem svlékáte až do poslední nitky, a vy mu to nevymlouváte, protože víte, že se zase jednou strefil rovnou do černého...


Ryby: 

Využijte pátku, kdy se Venuše ve vašem znamení dostává do sextilu s Plutem, a kdy vám veškeré erotické aktivity přinášejí nejen potěšení, ale i podstatně zvýšené sebevědomí. Když navíc dokážete využít paralelní Luny ze Štíra, která do vašich dosud čistě erotických vztahů vnáší nepřehlédnutelný duchovní akcent, užijete si víkend, během nějž pochopíte, že se štěstí duchovního charakteru se splněním vašich erotických snů vlastně nevylučují...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner