Erotický týdenní horoskop od 14.11.2016 do 21.11.2016

Beran: 

Svěřujte se opatrně - a kdybyste usoudili, že se bez svěřování obejdete úplně, bylo by to nejlepší. Ve chvíli, kdy začnete vzpomínat na bouřlivé a krásné doby, kdy jste se s miláčkem ještě neznali, vytáhnete na světlo i události, na které jste opravdu upřímně chtěli zapomenout. Pokud se chcete vyhnout momentu, kdy byste vy neuměle vysvětlovali, zatímco miláček nad vámi bude stát jako anděl pomsty, poslouchejte, ale sami pro jistotu nemluvte.


Býk: 

Ve chvíli, kdy se vám z někoho zatočí hlava, se budete sice cítit naprosto skvěle, ale přesto by bylo dobré, abyste své nadšení nepřeháněli. Pokud dotyčného nedostanete do postele, nevíte, co od něj můžete v reálu čekat. Chvíle, kdy byste se museli srovnat s tím, že dotyčný hodně sliboval, ale moc málo splnil (a nejenom v tom, co se erotiky týká!), by vás zbavily dobré nálady a chuti do života na hodně dlouho.Blíženci: 

Party, na kterou se vypravíte, bude trochu netradiční. Až na místě samém zjistíte, že se tam od vás čeká hodně odvázané chování a možná i sex. Navíc nevíte, zda máte být víc naštvaní na kamarády, kteří vás tam nahnali a na nebezpečí vás neupozornili, nebo na sebe, protože přes veškerý odpor musíte zkonstatovat, že se vám tato nabídka v podstatě líbí a že vás vzrušuje.


Rak: 

Pokud poznáváte někoho nového, o lásce s ním zatím moc nemluvte. Dotyčný by vám sice řekl všechno, co slyšet chcete, a navíc i spoustu toho, co slyšet nechcete, ale ve skutečnosti by šlo jen o člověka, který vás dosud nemá - a proto, aby vás měl, udělá všechno, co považuje za účinné. Mluvte málo, dovolte mu ještě méně, ale o to více ho pozorujte a važte nejen jeho slova, ale i činy.


Lev: 

Jde o týden, kdy máte volno, které si pořádně užijete. Navíc máte rozum, takže se zbytečně neženete do žádných erotických eskapád, ale užíváte si společnosti svého miláčka do té míry, že vám je celkem jedno, zda k nějakým erotickým aktivitám dojde nebo nedojde. Naštěstí je o víkendu Luna ve vašem znamení, což garantuje erotiku vynalézavou, štědrou a po všech stránkách nezapomenutelnou.


Panna: 

Když někoho chcete, hlavně nedávejte najevo svou sexuální vyhladovělost. Ve chvíli, kdy mu dojde, že vy po něm toužíte daleko víc, než on po vás, usoudí, že jste až příliš lehká kořist a začne se ohlížet po někom, o koho by mohl usilovat déle. Kdybyste dokázali své nadšení tajit alespoň do čtvrtka (kdy je navíc svátek, takže na své erotické eskapády budete mít spoustu času), bude to vynikající!


Váhy: 

S hádkami je to v tomto týdnu zajímavé. Když nejste ve společnosti svého partnera, slibujete si, že se ovládnete - ale stačí jeho první reakce, která vám tak úplně nesedne, abyste vybuchli. Kdybyste se po návratu z práce místo čekání na debatu dokázali hned přeladit na sex, mohli byste podobnému vývoji situace předejít. Váš miláček by nejdříve překvapením nebyl schopen slova, a po akci by mu zase už bylo všechno jedno...


Štír: 

Připravte se na zesílené útoky člověka, který usoudil, že ho eroticky přitahujete, a jasně dává najevo, že nedá pokoj, dokud váš skalp nezíská. Po dobrém se s ním nedomluvíte, na to, abyste to řešili po zlém, nemáte povahu. V takovém případě nezbude, než abyste dotyčnému představili svého miláčka a přímo do očí mu řekli, že jste spokojení tak, že si ani nedovedete představit, že byste to měli zkusit s někým jiným.


Střelec: 

Nesmíte věřit všemu, co uslyšíte, nesmíte vnímat jako bernou minci všechno, co se povídá. Sny, které máte, mohou být sice smělé, ale jejich uskutečnění může být dost problematické. Klidně se přiznejte, že byste moc rádi narazili na člověka, který s vámi udrží tempo a dokáže se milovat desetkrát za noc - ale zároveň si uvědomte, že podobné výkony patří spíše do říše snů. Když se s tím smíříte, sny sice zmizí, ale vy se budete cítit lépe.


Kozoroh: 

Ani nad člověkem, kterého jste poznali na netu nebo jiným podobným způsobem, nemusíte lámat hůl. Pokud vám instinkt říká, že je nejvyšší čas, abyste se od rozverné erotické komunikace přesunuli k neméně rozverným činům, měli byste mu naslouchat. Průšvihům předejdete tím, že si první schůzku domluvíte na veřejném místě, kde rychle zjistíte, zda máte pokračovat nebo co nejrychleji vycouvat.


Vodnář: 

Využijte svůj talent logicky myslícího logistika! Počítejte s tím, že miláček patří ke skřivanům, jimž se chce ráno, zatímco vy náležíte k sovám, které jsou nejaktivnější večer. Kdybyste si sex nechali na prodloužený víkend a zapojili hlavu, určitě vymyslíte hodinu, která vám bude oběma vyhovovat. Týká se to zejména soboty a neděle, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru a kdy si s miláčkem dokazujete, že ani v dlouhodobých vztazích nemusí být sex jen zvykem a nudou.


Ryby: 

Poprvé po dlouhé době se cítíte v pohodě. Váš vládce Neptun je sice stacionární, ale protože je celý týden v sextilu s Venuší a v trigonu se Sluncem, energii vám neubírá, ale přidává. Svého miláčka se zmocňujete s vášní, kterou od vás už dlouho nezažil, a každého sexuálního kontaktu si skvěle užíváte. K dokonalosti je však potřeba, abyste si v pátek vzali dovolenou. Tím využijete Lunu z Raka a dopřejete sobě i partnerovi zážitky, o nichž jste dosud jen snili.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner