Erotický týdenní horoskop od 13.02.2017 do 20.02.2017

Beran: 

Veškerou svou energii nasměrujte na city a na sex. Pokud se vám podaří situaci zvládnout tak, aby se obě tyto životní oblasti vyvíjely ruku v ruce, budete naprosto spokojení nejen vy, ale i váš miláček. Vy pochopíte, že je občas dobré, když sex zkvalitníte vyznáním lásky, zatímco vašemu miláčkovi dojde, sebehezčí slova o lásce vyzní bez následného sexuálního potvrzení tak trochu naplano.


Býk: 

Ve vztazích k partnerovi buďte co nejjemnější. Ve chvíli, kdy ve čtvrtek podlehnete vlivu Luny ve svém partnerském sektoru a začnete si z něj dělat legraci, nebo si začnete z jeho milostných projevů utahovat, můžete si o krásných nocích plných nezávazného sexu nechat leda tak zdát. V tomto týdnu zejména v posteli platí, že řeč je sice dobrá, ale slovo, které se nevyřkne, je občas ještě lepší.Blíženci: 

Když vám miláček začne vysvětlovat, že dokud vás nepoznal, neměl ani tušení, co skutečná láska znamená, opravdu si z vás nedělá legraci. Když k tomu přidá, že stejně tak neměl až do kontaktu s vámi tušení, co je to opravdový sex, budete jeho hodnocením skoro až dojatí. A když vám pak vklouzne do objetí, kdy vás začne přesvědčovat, že si život, sex ani celou svou další budoucnost bez vás nedovede představit, bude to to nejkrásnější, co jste kdy zažili....


Rak: 

Vaše intuice funguje naprosto skvěle a vy byste jí měli bedlivě naslouchat. Pokud vám radí, že se o něco nemáte v posteli vůbec snažit, protože by to miláček stejně kladně nepřijal, měli byste ji poslechnout. Jde o něco, na co sice dojde při milování řada spíše dříve, než později, ale vy si pak užijete chvíli, kdy se role otočí, miláček vás bude přemlouvat a vy budete předstírat, že se zdráháte.


Lev: 

Při Slunci, které je až do soboty ve vašem partnerském sektoru, se můžete pokoušet o leccos, ale přátelství bez sebemenší příměsi erotiky mezi to nepatří. Zpočátku si sice můžete krásně povídat o tom, co vás oba zajímá, ale atmosféra rychle skokově zhoustne a vy oba nezávisle na sobě začnete přemýšlet, kde byste našli nějakou vhodnou postel, ve které byste v debatě mohli pokračovat vleže.


Panna: 

Jde o týden, kdy se v noci moc nevyspíte. Oba se s miláčkem večer sice domluvíte, že jste nevyspalí a že necháte veškerou erotiku až na víkend, ale dopadne to jako vždycky. Miláček se k vám začne nejrůznějším způsobem přivíjet tak, až vás nakonec vzbudí, a postará se, abyste až do rána neusnuli. Nahlas mu sice budete vysvětlovat, že vás jenom ničí, ale ve skutečnosti budete na jeho projevy vášní neobyčejně pyšní.


Váhy: 

Když si přiznáte, že vás někdo přitahuje, bude to pro vás šok. Váš zdravý rozum vás totiž upozorňuje, že dotyčný je pro vás nebezpečný, a vám nezbývá, než s ním souhlasit. Když se ale v pondělí večer Luna dostane do vašeho znamení, rychle usoudíte, že jsou věci, které jsou sice riskantní a třeba i nebezpečné, ale vy je musíte vyzkoušet, protože jinak budete mít celý další život pocit, že jste se připravili o to nejcennější.


Štír: 

Momentálně prožíváte období, kdy dáváte přednost spíše dobrému jídlu a příjemné společnosti, než sexu. Situace se zásadně změní v sobotu. Slunce se přesune do vašeho sektoru romantických lásek a vy pochopíte, že trocha sexu jako protiváha k vašemu dosavadnímu životnímu stylu vůbec nezaškodí. Navíc je kolem vás spousta lidí, kteří můžou být v posteli zajímaví, a které jste ještě nevyzkoušeli...


Střelec: 

Ve vašem případě se dá říct, že opět jednou narazíte na zdání, které klame. Zatímco dosud jste se domnívali, že váš vztah je příjemně volný a z jednorázového úletu se v něm tragédie nedělá, teď zjišťujete, že ho váš miláček vnímá naprosto jinak. Pokud zjistí, že se vám někdo cpe nejen do postele, ale i do života, ozve se tak, že se vám skoro zastaví srdce, a vy pochopíte, že veškerá legrace skončila.


Kozoroh: 

Těšte se na týden, ve kterém dokonce i tak skalní realista, jakým nepochybně jste, přijde na chuť romantice. Postará se o to miláček, který usoudí, že si zasloužíte víkend ve dvou a taky vás na něj pozve. Užijete si krásných hodin, kdy si budete vychutnávat jeho vynalézavé doteky, užívat si jeho rafinované milostné umění a kdy se budete cítit jako někde, kde se na nic jiného než na sex nemyslí.


Vodnář: 

Když miláček usoudí, že by váš vztah potřeboval nějaké změny, ničeho se nebojte. Můžete si být jisti, že to, s čím přijdete, vás vůbec nezaskočí. Vypadá to, že usoudil, že byste se měli milovat ohnivěji, než dosud, a hned vám taky vysvětlí, jak by si to představoval. Vzhledem k tomu, že se jeho i vaše záměry velice shodují, budete souhlasit a ještě podáte pár návrhů na vylepšení...


Ryby: 

V pracovní části týdne máte spoustu práce, takže na sex nedojde. Všechno si však vynahradíte v sobotu odpoledne, kdy bude Slunce už ve vašem znamení a Luna pořád ještě ve vášnivém Štíru. Udělejte všechno pro to, aby vás nikdo nerušil, a dejte průchod všem svým fantaziím. Odpoledne bude krásné, a to, co v něm prožijete, natolik nezapomenutelné, že to může rozhodnout o celém vašem dalším životě. Nenechte si to nikým a ničím zkazit!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner