Erotický týdenní horoskop od 10.10.2016 do 17.10.2016

Beran: 

Když se na něčem, co je pro vás další život podstatné, nedokážete domluvit za světla a ve dne, zkuste si o tom promluvit potmě a v noci. Využijte pátečního nebo sobotního večera, kdy je Luna ve vašem znamení a kdy budete při milování krásně uvolnění. Všechno podstatné proberete v klidu a v pohodě a sami se budete divit, proč jste se tak přirozeně nedokázali domluvit už dřív.


Býk: 

Když se miláček nechce v něčem rozhodnout, nezbude, než abyste se projevili akčně a začali rozhodovat za vás za oba. Kdybyste však v návalu náhlého pominutí smyslu usoudili, že nejlepším víkendovým programem bude společná návštěva swingers party, měli byste ho přece jenom předem trochu oťukat. Překvapení, které by mu to přineslo, by opravdu nemusel bez problémů vydýchat.Blíženci: 

Když chcete někoho získat, využijte pondělí a úterý, kdy Luna prochází komunikativním Vodnářem, a kdy se vám podaří celkem jasně vyjádřit své city. Trapasu se nebojte, protože vás žádný nečeká. Stačí jen pár chvil, abyste dotyčného nejdříve přemluvili na kávu nebo na posezení a potom ho přetáhli do postele, kde se vám spolu bude tak líbit, že na řeči zapomenete.


Rak: 

Jste o poměrně klidný týden, kdy si budete užívat zasloužené pohody. Nečekejte výbuchy vášní, ale taky se nemusíte obávat citového zranění. S miláčkem se bez problémů domluvíte o posteli i o životě, a jen se budete divit, proč to tak nedělají všichni. Na erotiku si vyhraďte nedělní večer. Luna prochází znamením Býka a postará se, aby vám náležitě chutnalo i mazlení, které byste jindy vnímali jako příliš odvážné...


Lev: 

Nemáte si na co stěžovat! V erotických záležitostech vás čeká stabilizace, ale to ještě neznamená, že to v posteli i mimo ni bude nuda. Pokud bude páteční nebo sobotní večer alespoň trochu příjemný, vyrazte s miláčkem ven a dopřejte si erotiky v jiném prostředí než v obvyklých domácích podmínkách. Pro miláčka to bude trochu šok, protože od vás takovou odvahu nečekal, ale nakonec se mu to bude moc líbit.


Panna: 

Když se rozhodnete, že sex v rámci změny přesunete z ložnice třeba do kuchyně, předem zamkněte dveře a zkontrolujte, zda máte dobře zatažené závěsy. Kdyby vás vyrušili děti, kterým byste museli vysvětlovat, že si neubližujete, bylo by to nepříjemné, ale chvíle, kdy byste se museli srovnat s potutelnými úsměvy sousedů, kteří vás při vašich milostných hrátkách pozorovali, by byly ještě daleko horší.


Váhy: 

Máte pocit, že jste jen vteřinu před výbuchem a nějak nevíte, co dělat, abyste mu předešli. V posteli vám to jde na výbornou, ale přesto máte dojem, že něco podstatného neladí. Nezbude, než abyste využili pátku a soboty, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem a pro miláčka i pro sebe uspořádali pravý erotický ohňostroj. Následně si nalijte čistého vína a všechno si vysvětlete tak, aby žádné pochyby nezůstaly.


Štír: 

Vynikající bude zejména úterý, kdy jste pod vlivem sextilu mezi Marsem a Neptunem. Planety se starají, abyste disponovali sexappealem, s jehož pomocí jste schopni vzrušit i kamenného svatého na nejbližším mostě. Pokud by se i přes veškeré vaše snahy našel někdo, kdo vašemu vábení a svádění odolá, zachovejte si chladnou hlavu, nepropadejte panice, a uvědomte si, že chyba není ve vás, ale v něm.


Střelec: 

Jde o týden, kdy nedostanete zadarmo ani to, co vám obvykle podávají na stříbrném tácu přímo pod nos. S erotikou je to náročné, protože se kolem nepohybuje nikdo, kdo by vám ji poskytl a záměnou nevyžadoval projevy emocí nebo rovnou dlouhodobý vztah. Pokud si v posteli chcete alespoň trochu užít, musíte obvolat kamarády, zjistit, kdo z nich je na tom stejně jako vy, a následně se za ním vypravit s nabídkou, která se nedá odmítnout.


Kozoroh: 

Když se rozhodnete, že někoho získáte, může dělat celkem cokoliv, ale vašemu soustředěnému tlaku, založenému na nashromážděných erotických zkušenostech, neodolá. Uvědomte si to, a člověka, na kterého takto zaútočíte, kontaktujte až po zralé úvaze. Může se vám to sice zdát jako něco naprosto nemožného, ale je docela možné, že si do postele i do života vpustíte někoho, kdo tam zůstane nadlouho nebo dokonce navždy.


Vodnář: 

Slunce sice prochází Vahami, které jsou vám po všech směrech příznivé, ale to ještě neznamená, že se musíte chovat neopatrně a zbytečně riskovat. Týká se to hlavně víkendu, kdy máte sklon provokovat osud podstatně víc, než je zdrávo. Laškovat s kamarádem svého partnera sice můžete, ale to ještě neznamená, že se s ním budete rovnou líbat a svému miláčkovi vysvětlovat, že žárlí zbytečně, protože přece o nic nejde.


Ryby: 

Pokud jste až dosud měli dojem, že sexuální démoni jsou jen výplodem fantazie, pochopíte, že v reálu jsou skutečnější, než byste předpokládali. Pokud na někoho takového narazíte, záhy zjistíte, že plníte veškerá jeho erotická přání - a to i v případě, kdy nemají s tím, co chcete a potřebujete vy, vůbec nic společného. V takové chvíli nezbude, než abyste mobilizovali veškeré své síly a jeho požadavky odmítli tak, aby pochopil, že nežertujete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner