Erotický týdenní horoskop od 09.01.2017 do 16.01.2017

Beran: 

To, že se kolem vás motá člověk, který vypadá jako ztělesnění všech vašich erotických snů, je naprosto skvělé, ale přesto pozor! Když vám dotyčný začne vysvětlovat, že v životě jenom trpí, protože dosud nenašel nikoho, kdo by nárokům, které na partnera má, vyhověl, může vám ho být sice líto, ale přesto zpozorněte. Když odložíte růžové brýle, rázem začnete mít pro jeho bývalé lásky pochopení a možná je budete i trochu litovat.


Býk: 

Všechno, co děláte, je pro opačné pohlaví neobyčejně působivé a vzrušující. Využijte šancí, které máte, a bez obav pozvěte na rande člověka, který vás už dlouho přitahuje.S dalším sblížením však otálet nesmíte. Pokud byste čekali do neděle, kdy je Luna v přemýšlivé Panně, mohli byste se dozvědět, že jste sice skvělí, ale že to pro navázání vztahu nestačí. Podobné zjištění by bylo sice smutné, ale nic byste s ním nenadělali.Blíženci: 

V pátek a v sobotu toho máte sice až nad hlavu, ale přesto si najdete čas, který s chutí věnujete erotice. Bylo by však dobré, kdybyste si přivstali a lásce věnovali první minuty, kdy je sluníčko nad obzorem. Erotické zážitky budou vzrušující a pohled na tělo vašeho miláčka, zalité slunečními paprsky, nezapomenutelný. Kdyby bylo náhodou zataženo, rozsviťte si lampičku. Úplně dokonalé to sice nebude, ale stačí chvíle a vy na své požadavky stejně zapomenete.


Rak: 

Hlavně v neděli dělejte všechno pro to, aby byl váš miláček vzdor Luně, která prochází Pannou, všestranně uspokojený. V každém případě si nezapomeňte dát dohromady žebříček priorit a taky je dodržovat. Uvědomte si, že oběd, který bude odložený až na odpoledne, váš miláček zvládne bez námitek, ale chvíle, kdy by se musel smířit s odloženým sexem, by se naštval tak, že by tím zkazil atmosféru celého zbytku neděle.


Lev: 

Neustále přemýšlíte, zda jste udělali dobře, když jste se se svým posledním partnerem rozešli. Pár pokusů o nalezení někoho nového sice proběhlo, ale vy si uvědomujete, že sex vám po tom, co jste poznali jak může být dokonalý, s nikým jiným vlastně ani nechutná. Pokud se se svým bývalým domluvíte na vzájemné erotické výpomoci, kdy spolu budete spát, ale tím to taky skončí, je to docela rozumný nápad. Když s ním navíc neseznámíte svého nynějšího partnera, může to fungovat dlouho a dobře.


Panna: 

Jako člověk, který se snaží najít za všech okolností něco nového, si v tomto týdnu opravdu užijete. I když máte pocit, že vám erotický život nemá už co nabídnout, může se v něm skrývat naprosto nepředpokládané překvapení. Když vám miláček sdělí, že byste si měli dopřát sexuální pauzu, budete nejdříve velice překvapení. Vzápětí však pochopíte, že je to přesně to, co by z vašeho vztahu mohlo vyhnat nudu, které se tolik obáváte, a budete s životem s erotikou, ale bez sexu souhlasit.


Váhy: 

I když Slunce prochází náročným Kozorohem, vy se nenudíte a vlastně ani nijak nestrádáte. Přesto toho máte v práci tolik, že si veškeré erotické aktivity necháváte na víkend s tím, že budete odpočatější a kromě času budete mít na různé hrátky i náladu. Zajímavé to může být zejména v sobotu. Pokud si necháte erotickou zelenou, těšte se na den, kdy se z postele dostanete až před obědem a hned po zprávách tam zaplujete znovu.


Štír: 

Když v úterý nebo ve středu večer, kdy jste pod vlivem Luna z Raka, usoudíte, že by nebylo marné, abyste si plánovaný sex zpestřili erotickou pomůckou, bude to problém, protože doma nic podobného nemáte. Naštěstí vás osud obdařil nápaditým partnerem, jehož napadne, že byste si mohli vyrobit jednorázovou náhradu z domácích zdrojů. Nejdříve budete překvapení, ale pak vám dojde, že vám osud konečně dal miláčka, který je nejen sexy, ale i náležitě vynalézavý.


Střelec: 

Na to, že když něco děláte, tak to děláte pořádně, je váš miláček zvyklý a ani trochu ho to nepřekvapí. V tomto týdnu vyvedete však z míry i jeho! Na víkend si naplánujete tolik práce, že si jen stěží najdete čas na spánek a jídlo. Výsledek bude nadmíru tristní. Vy sice budete mít všechno, co jste měli v plánu, hotovo, ale taky budete tak unavení, že na erotiku ani na žádnou jinou zábavu nebudete mít pomyšlení - a ani pohled na vašeho strádajícího miláčka vás ke změně názoru nepřinutí.


Kozoroh: 

Jde o týden, kdy toho máte opravdu hodně, ale vzhledem k chápavému partnerovi, který toho po vás doma moc nechce, vám to ani trochu nevadí. Když přijde s požadavkem na erotické vybití, kterého se ani v tomto náročném období nehodlá vzdát, dokážete to vymyslet tak, aby si on přišel na své a vy se zbytečně neunavili. Vy zaujmete pasivní postoj, miláček se bude snažit a oba budete naprosto spokojení.


Vodnář: 

Neshody, které mezi vámi a vaším miláčkem jsou, erotikou opravdu nevyřešíte. Když spolu budete v posteli, bude všechno vypadat jako lehce zvládnutelný a ještě lehčeji řešitelný problém - ale když se vzbouřené hormony uklidní, zjistíte, že je všechno při starém. Pokud chcete váš vztah svést do rozumnějšího koryta, musíte využít Merkura, který je až do čtvrtka ve vašem sektoru přátelství a místo erotiky nasadit rozumnou komunikaci, založenou na faktech.


Ryby: 

Máte dost peněz? A hledáte lásku, eventuelně i patřičné erotické vyžití? Než se pokusíte dát oboje dohromady, měli byste si uvědomit, že to bude dost náročné. Než se s někým dostanete do postele, bude vás to kromě času stát i docela dost peněz, které budete muset obětovat na nejrůznější večeře, drobné dárečky a malé pozornosti. Největší potíž je však v tom, že ani po takových obětech nemáte cestu do postele svého vyvoleného otevřenou...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner