Erotický týdenní horoskop od 03.07.2017 do 10.07.2017

Beran: 

I když se nepochybně máte čím chlubit, jsou věci, o kterých byste moc nahlas mluvit neměli. Ve chvíli, kdy před svým budoucím erotickým partnerem začnete rozkládat seznam dosavadních sexuálních kontaktů, a navíc budete každého hodnotit, nic dobrého od toho nečekejte. I když po sexu s vámi touží, představa, že se v podobném seznamu ocitne taky, ho poměrně spolehlivě odradí.


Býk: 

Máte opravdu štěstí! Na první pokus najdete člověka, který pochopení pro vaše trochu netypické sexuální priority nejen má, ale který je i sdílí. Počítejte však s tím, že splnění vašich přání vám nemusí přinést zdaleka takové uspokojení, které od toho čekáte. Nový objev vám sice přinese do života spoustu peprného a pikantního sexu, ale vy se přichytíte ve chvíli, kdy byste dali přednost normálnímu a něžnému milování.Blíženci: 

Venuše, která se ve středu časně ráno přesouvá do vašeho znamení, vás žene ven a mezi lidi. Těšte se na seznámení s lidmi, kteří okamžitě zaregistrují vaše erotické vyzařování, a velice kladně na něj zareagují. Vy pochopíte, že vaše erotická přitažlivost je síla, s níž se musíte naučit zacházet, protože je daleko intenzivnější, než jste si dosud mysleli.


Rak: 

Když se rozhodnete, že si v životě uděláte jasno, je to sice chvályhodné - ale zároveň se připravte, že to bude náročnější, než jste čekali. Když zjistíte, že váš partner má tajný erotický kontakt, o kterém jste dosud neměli ani tušení, musíte zvážit, co uděláte. Jednou možností je kravál, druhou vyslyšení svého dlouhodobého ctitele. Toho si vezmete do postele a tím nevěrnému miláčkovi dokážete, že to, co on, zvládnete taky.


Lev: 

Když se na vás někdo ve středu podívá, později se dozvíte, že téměř fyzicky zaregistroval erotickou auru, která se kolem vás vytvořila. Pokud jste si v posledních červnových dnech mysleli, že si v posteli hned tak užívat nezačnete, teď s údivem zjišťujete, že musíte změnit názor. Člověk, který ve vás váš skrytý sexuální potenciál odhalí, se totiž ke své i k vaší radosti rozhodne, že ho co nejdříve vyzkouší - a taky to udělá.


Panna: 

Pokud vám jistý člověk připadal jako sexuální partner naprosto neprůchodný a navíc i riskantní, vypadá to na zásadní změnu názoru. Až dosud jste v sexu zbytečně neriskovali, ale teď usoudíte, že vlastně není důvod, abyste to s ním nezkusili. Záhy zjistíte, že jste se jeho výběrem trefili do černého a že jste v něm konečně našli člověka, který z vás vytáhne i to, co jste dosud i sami před sebou ukrývali.


Váhy: 

Vstup Venuše do Blíženců a Merkura do Lva se pozitivně podepíše na podobě vaší erotické komunikace. Bude daleko odlehčenější, než obvykle, a vy si ji budete daleko více užívat. Miláček se navíc sveze na stejné vlně, což zaručí stav, kdy navenek budete mluvit o naprosto všedních věcech, ale pod povrchem bude jiskřit erotika v těch nejrozmanitějších podobách.


Štír: 

Slunce sice prochází Rakem, ale to neznamená, že váš vztah neohrožují mraky a neshody. Miláček má dojem, že vám jde jenom o sex, a vy mu marně vysvětlujete, že ho máte rádi komplexně, k čemuž sex samozřejmě patří. Kdybyste se však překonali a udělali si čas na dlouhou, pomalou a hlavně něžnou předehru, mohla by se mezi vás harmonie vrátit. Miláček by byl v pohodě, a vy byste při pohledu na něj byli spokojení taky.


Střelec: 

Pokud si chcete volné dny opravdu užít, pro jistotu na ně nic neplánujte. Využijte energie Venuše z vašeho partnerského sektoru a Merkura, který se ve čtvrtek přesouvá do Lva, a bez výčitek svědomí si slibte, že to bude den, kdy všechno zrušíte a budete se věnovat výhradně jeden druhému. Luna bude ve Střelci a vy se sobě i miláčkovi postaráte o zážitky naprosto nezapomenutelné!


Kozoroh: 

O tom, zda si k sexu pustit jako inspiraci spíše hudbu, nebo si dopřát lechtivý film, nepřemýšlejte, ale oboje vyzkoušejte. Velice rychle pochopíte, že sice zabírá obojí, ale že je zdaleka nejlepší stav, kdy vypnete jak muziku, tak film, a budete se naplno a soustředěně věnovat jeden druhému. Je to způsob sice staromódní, ale přece jen nejúčinnější!


Vodnář: 

Opět budete jednou moc rádi, že jste se při výběru sexuálního (a později možná i životního) partnera neřídili konvenčním vkusem, ale tím, co vám radí instinkt. Když se se svým novým objevem poprvé dostanete do postele, pochopíte, jak se cítí člověk, který zvedne naprosto nenápadný kámen, z něhož se pak vyklube nefalšovaný diamant. Navíc jde o týden, kdy budete mít na erotiku dost času a krásně si ji užijete.


Ryby: 

Celý týden se dějí velice zajímavé věci. Naplno využíváte energie Slunce ve svém sektoru romantických lásek a romantiku vnášíte i mezi vás a váš nový objev. Aniž se o tom nahlas a konkrétně domlouváte, je vám jasné, že si erotiku prozatím odkládáte. Mazlíte se, líbáte se a vrcholem všeho je prozatím něžné pohlazení. Máte toho spoustu před sebou a čekání si vyloženě užíváte...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner