Erotický týdenní horoskop od 01.08.2016 do 08.08.2016

Beran: 

O tom, zda je sex mezi lidmi, kteří se skoro neznají, lepší nebo horší, můžete sice dlouze diskutovat, ale k rozumnému závěru stejně nedospějete. Pokud se však pro něco takového rozhodnete, zjistíte, nezávazné erotické dobrodružství se velice negativně podepsalo na stavu vašeho účtu, a začnete přemýšlet, zda by stabilní vztah, v němž je sex zadarmo, nebyl lepší...


Býk: 

Hlavně o víkendu, kdy bude Venuše v Panně a tím i ve vašem sektoru romantických lásek, se cítíte naprosto skvěle. Sex vás baví a vaše výdrž je taková, že bez problémů rozpálíte svého obvykle chladnějšího miláčka. Navíc se z jeho úst dočkáte ocenění, na které jste dosud čekali marně, a po němž se budete cítit jako člověk, který právě dostal státní vyznamenání!Blíženci: 

Konečně jste pochopili, v čem je mezi vámi a vaším miláčkem problém. Zatímco vy si o sexu rádi povídáte, ladíte sebe i partnera, a na věc jdete až ve chvíli, kdy jste oba řádně rozpálení, s vaším miláčkem je to právě naopak. Kdyby se vám však podařilo a vy ho přesvědčili, aby to tentokrát zkusil tak, jak to vyhovuje vám, proběhlo by všechno k jeho i vaší spokojenosti.


Rak: 

K sexu v žádném případě nepřistupujte ani jako k charitě, ani jako k aktivitě, která k vám má vašeho miláčka připoutat. Je hezké, že chcete, aby se to s vámi miláčkovi líbilo, ale to ještě neznamená, že máte rezignovat na to, abyste si sex užívali stejně kvalitně jako on. Předestřete mu své požadavky, a nechte ho, aby se s nimi podle svých možností srovnal.


Lev: 

Dalo by se čekat, že v době, kdy Slunce prochází vaším znamením, se v erotickém slova smyslu rozhodně nenudíte, ale skutečnost není zdaleka tak zářivá. Jde o dny, kdy byste si rádi zařádili, ale není vám přáno. V práci padáte na pusu, protože musíte pracovat i za kolegy, kteří mají dovolenou, a večery si usurpují přátelé, kteří vám vysvětlují, že jejich společnost je lepší než sebelepší erotické dobrodružství.


Panna: 

Merkur, který prochází vaším znamením, ve vás aktivuje smysl pro humor, s jehož pomocí skvěle zvládáte všechno, co po vás život vyžaduje. Potíž může nastat ve chvíli, kdy se vás dobrá nálada zmocní natolik, že se rozesmějete ve chvíli, kdy miláček podává výkony, které ho podle jeho názoru nominují na hrdý titul krále sexu. Budete mu vysvětlovat, že váš smích nemá s jeho projevy nic společného, ale moc vám věřit nebude...


Váhy: 

Opět se přesvědčíte, že erotika, která je založena na citech, se postará, abyste naprosto všední den vnímali jako malý svátek. Krásná bude v tomto směru zejména neděle, kdy je Luna ve vašem znamení, a kdy si vychutnáváte chvíle, kdy si s miláčkem rozumíte i beze slov. Když navíc omezíte požadavky, které na sebe máte, a nebudete po sobě chtít nemožné, bude to naprosto dokonalé...


Štír: 

Sex je pro vás tou nejlepší zábavou. Nejdříve si při svádění svého miláčka procvičíte výmluvnost a důvtip, posléze protáhnete tělo. Navíc vás čeká týden, kdy po vás v práci kupodivu nikdo nic nechce, a proto máte dostatečný časový prostor, kdy se můžete těšit domů, kde si to s miláčkem pořádně užijete. Pokud je na tom váš partner stejně, patříte mezi velice šťastné lidi!


Střelec: 

Užijte si toho, co by se dalo označit jako riziko, při kterém balancujete na samé hraně. Ve vašem životě se totiž objeví člověk, s nímž kolem sebe neustále kroužíte a méně čí více otevřeně si naznačujete, jaké by to asi bylo, kdybyste se spolu konečně dostali do postele. K realizaci nedojde, protože máte oba rozum, ale přesto dáváte představám zelenou a užíváte si každou minutu.


Kozoroh: 

Nacházíte potěšení i v tom, co jste až dosud v lepším případě neprovozovali, a v horším nahlas a velice důrazně odsuzovali. Týká se to hlavně úterý, kdy ve vašem sektoru erotiky a sexu probíhá novoluní. Pod jeho vlivem můžete natočit své první soukromé erotické video. Budete sami překvapení tím, jak vás to bude bavit. Výsledek bude navíc nejenom vzrušující, ale i skvěle filmařsky zvládnutý, což bude další plus!


Vodnář: 

Slunce právě prochází vaším partnerským sektorem, což je super. Pod jeho vlivem přestáváte myslet i v sexu sami na sebe a pozornost věnujte zejména uspokojení svého miláčka. Pokud byste však chtěli kvalitu svých výkonů vylepšit použitím nějaké erotické hračky, předem si ji vyzkoušejte. Ve chvíli, kdy by nefungovala tak, jak se od ní čeká, by byl miláček zklamaný a vy naštvaní.


Ryby: 

Na letmé erotické náznaky si v rámci svých pracovních povinností dejte pozor. Vy si sice myslíte, že se chováte naprosto nenápadně, takže si nikdo ničeho nevšimne, ale je to omyl. Kolegové si nejen všímají, ale taky to, co viděli, pořádně přibarví. Při jejich fantazii hrozí, že se o sobě dozvíte věci, které znějí sice neobyčejně odvázaně, ale s pravdou bohužel nemají nic společného.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner