Duch v Česku

Duch v ČeskuDne 12.1.2012 televize Prima natočila reportáž o pravém duchovi. Zprávy byli uveřejněny v Krimi Plus. Ale citliví lidé jistě ví, že těchto duší je kolem nás mnoho. Experti praví, že video je pravé a neupravené, ale my se nemusíme přesvědčovat. Duchové tu jsou, byli a budou, co svět světem stojí. Je to energie, která zde zůstává, jsou to emoce, někdy i nářky, ale mnohdy inteligentně myslící energie.

Tento duch není jediný. Mohli by o tom sami vyprávět i Američtí vojáci. Ti co slouží v Afghánistánu na osamělé základně OP Rock. Tato základna byla zabrána Talibanu a dějí se na ní divné věci. Od května 2009, ji hlídá americká námořní pěchota. Lidé ji považují za místo prokletí. Já tvrdím, že je tam jen moc duší, které nikdo neodvedl. V noci jsou tam slyšet hlasy, zvuky a vidět světla.

Mnoho lidí z Talibanu prý tam zahynulo, buď byli zaživa zavaleny při bombardování v jeskyních, nebo zabiti při přestřelkách. Jsou mezi nimi i duše mrtvých Ruských vojáků z doby neúspěšné invaze a mezi nimi i pár popravených.. Zajímavé je, že je slyší všichni kdo to tam stráží. Každá jednotka. Proč duše neodešli? Nikdo je prozatím neodvedl a nikdo tam kromě vojska nesmí. Bohužel začíná docházet i ke konfliktům, mezi mrtvími a živými. Takže případ není jediný v Česku, Anglii apod. duše jsou všude, jenom je nevnímáme, protože si to nepřipouštíme. Možná je na čase, znovu vysadit posvátné Háje a odvádět duše do říše mrtvých.

Duch v Česku - TV Prima

SMS Věštba
SMS Výklad / banner