Drahé kameny XV. díl: ČAROIT (CHAROITE)

CHAROITETento fialový až hnědý kámen se užíval k nabytí síly, energie, zdravého spánku, očisty a uvolnění. Měl zahánět strach a stres.

Nachází se pouze v nalezištích Ruska a to v Jakutsku.

Čaroit je kamenem receptivním, jeho planetou je Jupiter a Neptun a elementem je voda. Je kamenem proměny, pomáhá ovlivnit duši a překonat strach, hlavně ten hluboký, pomáhá vyrovnat se s různými změnami na různých duchovních úrovních. Disponuje velkou hojivou mocí jak na úrovni fyzické, tak i duchovní, napomáhá bezvýhradné lásce sama k sobě, kterou ve svém nositeli probouzí a pomáhá vyrovnat se s jeho zápornými a negativními vlastnostmi. Pomáhá nastolit rovnováhu ve zmatených emocích. Potlačuje obavy, stres, také napomáhá od posedlosti, frustrace, transformuje negativní energii v úplnou hojivou sílu. Pocity nerovnováhy napomáhá uvést do harmonie a uvolnění.

Probouzí hlavně korunní a srdeční čakru, napomáhá očistit auru a pomáhá ukazovat nápravy karmických předurčení.

Čaroit dodává vitální energii unavenému organismu, napomáhá regulovat krevní tlak, pomáhá blahodárně na srdce, oči, slinivku a játra. Ty napravuje ve spojitosti s poškozením s alkoholem. Uvolňuje křeče a bolesti, od kterých pomáhá, navozuje kvalitní spánek a dětem pomáhá usnout. Je znám jako výborný čistič lidského těla.

Charoite
SMS Věštba
SMS Výklad / banner