Drahé kameny VIII. díl: BRONZIT

Bronzit je kamenem, který se užívá ke koncentraci, lepšímu duchovnímu vývoji, nalezení smyslu pro spravedlnost a který se také užívá k lepší činnosti srdce, plic a ledvin.

Dodnes se těží v nalezištích v Indii, USA, Brazílii, Tanzanii, Keni, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Skotsku, Švédsku a v Itálii.

Bronzit je kamenem, který napomáhá člověku se zklidnit a koncentrovat, dobrý je i proti kletbám a nazývá se kouzelným ochráncem. Má moc odvrátit všechna negativní přání a myšlenky. Prokletí a zaklínadla vrací zpět k jejich zdroji. A to zesíleně. Ve svém nositeli probouzí laskavost, odvahu a sebepřijetí. Napomáhá k přizpůsobení se situacím, které nechceme přijmout, a také napomáhá k větší rozhodnosti. Nese s sebou stabilitu a jistotu. Je to také kámen služby, poukazuje na hodnotu pomoci. Nastolí vnitřní mír, chrání před smutkem, depresemi a zahání bolestné vzpomínky. Čistí tělo od stresu. Užívá se na čelní čakru a také na čakru solar plexus.

Je vhodný při různých vyrážkách a kožních nemocech, zmírňuje také napětí a křeče. Omlazuje a hydratuje. Tiší bolesti a napomáhá ke správnému fungování ledvin a činnosti srdce. Také je užitečným pomocníkem při vyrovnávání mužské energie.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner