dotazy

Dobrý den, žádám Vás moc o radu. Po dlouhé době jsem si našla práci, která by se mi i líbila, ale znepříjemňuje mi ji moje nadřízená, která se ke mě chová jak k brigádníkovi. Dokonce jsem se dozvěděla, že chtěla dát na svoji místo svoji kamarádku. A tak by mě zajímalo co bude dál. Jestli se situace zlepší a nebo bude lepší to vzdát a odejít a nebo to brát snad jako přestupnout stanici před dalším zaměstnáním nebo snad bojovat??
A ještě jedna věc trápí mé srdíčko. Potkala jsem úžasného chlapa, tavých už je málo.. Ale situace je taková, že jsme se viděli 2x, potom 2 měsíce odmlka, protože se učil na státnice. Komunikace byla jen pomocí internetu. Teď když má po všem a měli jsme se konečně vidět, pokaždé zchůzku odvolal. Nevím co si mám o tom všem myslet.. Bojím se, že se vše změnilo za tu dobo. Můžu něco udělat aby vše bylo jiné a já ho konečně viděla a pokusila si zísat jeho srdíčko?? Já 26.12.1987 On 28.8.1982

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Schůzka

Myslím,že práci změníte a nemusíte se tím vůbec trápit. Na svou lásku nespěchejte. Měla byste schůzku nechat na něm. Někdy to však u něj může déle trvat.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

plány

Jen doufám, že si stihnu našetřit nějaké penízky a zkusit si zařídit kosmetický salón a dělat to, co mne baví. To je takový můj sen o kterém začínám v poslední době co nejvíce přemýšlet.. snad mi to výjde. No nevím jak to dopadne s chlapem.. už začal couvat. Napřed mi bylo řečeno, že už nechce žádnou ženskou ani vidět a teď mi řekl, že mi může nabídnout jen kamarádství.. A to jsem si myslela, že je jiný než ti předchozí.. snad čas ukáže, ale tím si až tak moc jistá nejsem..

Hodně štěstí

Přeji vám hodně štěstí, myslím, že se vám to povede.