Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak to vypadá s dcerkou mých přátel.Je narozena 8.8.2004.Včera ji diagnostikovali leukémii. Vím, že to bude hodně náročné,její stav je nyní vážný,jak to vidíte s úspěšností léčby? Děkuji.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Těžké období

Má před sebou dost těžké období, ale neházejte flintu do žita. Je silná, i když je velmi mladá. Dávejte jí obklady z přesličky na oblast sleziny a jater. Většinou má leukémie, svůj původ ve slezině, proto je důležité jí podpořit. Koupejte jí v čaji z mateřidoušky, udělejte 3 litry čaje a smíchejte ho s vodou. Třikrát denně jí dávejte do čaje, vody, po jedné necelé lžíci švédských kapek. Dostanete je v každé lékárně. Nedávejte jí kyselé ovoce, kořeněná jídla, salámy, omezte sůl. Léčbu podpořte, i bezinkami, plodem, jde z nich udělat šťáva, která je velmi léčivá a podporuje krvetvorbu/červené krvinky/. V téhle době je seženete všude, právě dozrávají. Jednou denně se jí pokuste dát vypít čaj z měsíčku a řebříčku. Ten napomáhá vytváření krve v kostní dřeni, dávejte jí ho pít po douškách. Vytvořte si s ní rituálek a při pití jí vykládejte pohádku o nemocném prasátku, jak pilo tento čaj, aby se uzdravilo. To vše můžete podávat během medicínské léčby. Oznamte to svému lékaři, plno lékařů přišlo na to, že je dobré spolupracovat s alternativní medicínou, ale bohužel plno lékařů, se tomuto brání, přitom nám jde jen o léčbu pacienta a pomoc, ne o se přetahování a konkurenci. Karty ukazují, že mnohem dále to ještě může zajít, ale ona má v sobě vnitřní sílu a možná sama to vidí lépe, než její rodiče. Dejte na její vnitřní smysl, je důležité jí hodně povzbuzovat, je to mladá lvice a ta potřebuje obdiv. Prosím dejte vědět, jak to pokračuje, s pozdravem Zdenka, nebo zavolejte.

Dobrý den, děkuji za rady

Dobrý den,
děkuji za rady a Váš zájem. Určitě se pokusíme do ní vpravit, co jste doporučila. Máte pravdu v tom, že to holčička snáší mnohem lépe než všichni kolem. Psychicky je na tom zatím dobře, poměrně intenzivně s ní pracuji ve smyslu psychoterapie. Sama jsem dětská lékařka,takže se snažím dělat maximum. Já jsem právě z těch, kteří vědí, že není správné se zcela upínat ani k alternativní či klasické medicíně. nejlepší je kombinace obojího,mnohokrát se mi to osvědčilo. Nynější krevní testy jsou dobré,zatím to vypadá,že by tohla být mirnější forma.Uvidíme příští týden. Ještě se chci zeptat, jak to zvádne její maminka, mám o ni strach, je docela dost citlivá - nar. 3.8.1976.
Děkuji a přeji hezký den. Květa

Člověk na pravém místě

Dobrý den Květo, jsem ráda, že jste ten člověk, jak já říkám, na pravém místě. Takových lidí je málo, co uznají to nejlepší a záleží jim hlavně na konečném výsledku u pacienta. Mělo by vás být více. Teď k mamince. Je to silná lvice, i když citlivá, ale silná. Tato nemoc je velice náročná, a ještě k tomu to magické datum narození dcerky. Ale maminka, i když na to nevypadá jí dává sílu, je to dítě ohně, zrozena v roce draka, je to dítě štěstěny. Nastane jí těžké období, ale zvládne to. Musíte ji dodávat, ale tu energii, lvice to potřebují. Potřebují obdiv, chválu, mluvte s ní, ona na to nesmí zůstat sama. Měla by třikrát denně užívat třezalkové pastilky, psychicky ji podpoří, dodají sílu. Pozor, stahují antikoncepci. S pozdravem Zdenka. Hodně štěstí.