Dotaz

Dobrý den, mám dotaz k dosavadní finanční situaci. Jsem narozena 20.4.1969 a manžel 12.5.1970. Manžel podnikal se společníkem, ale od roku 2004 do roku 2006 vytvořili velké dluhy a jelikož firmu zastřešoval svým IČ a DIČ manžel, všechny dluhy padly na něj. V současné době to má velký dopad na celou rodinu, společník jen slibuje, že se bude podílet na splácení dluhů a u toho prozatím zůstává. Tato situace neprospívá ani našemu vztahu, po 17ti letém manželství, máme dvě holky 16 a 9let, na ty to má také nemalý dopad, nevím už jak z této situace ven. Chtěla bych požádat, zda by mi někdo prozradil, jak se tato situace bude vyvíjet do budoucna? Mám ještě věřit, že nás čeká i něco lepšího? děkuji Vám za odpovědi. S pozdravem Pája

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Společník couvne

Milá Pájo, tento rok se ještě lepší změny nedočkáte, i když váš manžel pracuje na nějakém východisku. Společník, je momentálně tabu, myslím, že i když se snaží, tak vám z toho couvne. Podpořte manžela a dejte hlavy dohromady. On má plno nápadů, ale neví jak do toho, je na vás abyste ho podpořila. Konec roku pro vás hraje, berte to za odrazový můstek. aneb , jak řekla Helenka Růžičková, peníze leží na chodníku, jenom je umět sebrat.... a to je ta vaše situace, musíte přijít na dobrý nápad, jinak se v tom zasekáte ještě více. S pozdravem Zdenka.

Poděkování Zdence

Milá Zdenko, děkuji moc za odpověď, budu se snažit řídit vaší radou a doufat, že to zvládneme. Společníka jste trefila přesně, taky mám ten pocit. Dnes má manžel již jiného společníka, ale stále si myslím, že by mu prospělo pracovat sám. Dalo by se posoudit podle data narození společníka, jestli v tomto mají pokračovat spolu? Je narozen 27.4.1969. Jinak bývalý společník je narozen 2.11.1971, nevím, zda by i z toho šlo něco zjistit, ale jestli né, nic se neděje. Ještě jednou děkuji, minimálně jste mi dodala aspoň trochu naděje, což mi dnes zlepšilo náladu. S pozdravem Pája.

Zrozenec Býka

Tento společník, je pro něj vyhovující, myslím, že i dovede vašeho manžela nasměrovat tím správným krokem. Je to zrozenec Býka, a dokáže být spolehlivý, nenechá vás úplně spadnout na dno. S pozdravem Zdenka.

děkuji za odpověď

Paní Zdenko, mockrát Vám děkuji za odpověď. S pozdravem Pája