dotaz

Dobrý večer, napsala jste mi žě se nemám vzdávat a mám vydržet ještě nějakou dobu.Je jasné že budu čekat -- prosím můžete mi říct jak dlouho a jestli to má význam ? Dočkám se že bude semnou. Já 10.7.1961 on 9.5.1968 už to bude rok co trvá náš vztah. Za odpověd děkuji Dráža.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Sklidnění

Příští rok vám přeje, pak můžete udělat tento důležitý krok. Není to zas za tak dlouhou dobu. Význam to bude mít velký, on se musí zklidnit a najít stabilitu. S pozdravem Zdenka.

Děkuji za odpověd- nemám

Děkuji za odpověd- nemám nikoho kdo by mě poradil a tak se budu snažit udělat vše co mi řeknete-- moc ho miluji a jsem přesvědčená že je ten opravdovej člověk s kterým bych mohla strávit zbytek mého života.Už jsem milovala ale tahle láska je ůplně jinná.Neumím si život bez něj představit a co víc moje děti o něj také moc stojí.Když o něco jde - řeknou -- zeptám se Milaná atd. pani Zdenko prosím nezlobte se že jsem Vám to takhle popsala. Moc moc děkuji Dráža

Dobrý den,prosím můžete

Dobrý den,prosím můžete mi prosím poradit nebo říc jak to vidíte vy ?? Dnes již podruhé mě přistihla tchýně mého přítele-nic se mezi námi nedělo -stáli jsme před krámem a jen jsme mluvili byli u toho i mé děti. Ta paní byla dost vulgární,neříkám že jsem se nechla.domnívám se žě on to doma srovná a já dál budu čekat.jestli můžete ,prosím pomozte - poradte.moc moc moc děkuji za odpověd. Dráža

Zavolejte 906 503 003

Drážo zavolejte mi. Zdenka.

Děkuji za odpověd-určitě

Děkuji za odpověd-určitě zavolám. Jen jetli by jste mě mohla ještě napsat prosím. Dnes se hodně trápím-řekl že se ozve a od včera se neozval-a tak nevím co se děje--máme se zítra sejíd ale nevím jestli jo když nevolá.Taky si myslím že se stáhnul.Sice mu vyhrožovali že ho vyhodí ale to se nestane - nevím co by se muselo stát aby to bylo tak.Asi je to můj osud-zřejmě si nic lepšího nezasloužím. Moc bych si přála aspon tento výkend být s ním.