dotaz

Dobry pozdní večer,
jsem narozena 4.4.1967,odjizdim na dovolenou.Nejak se mi tam moc nechce,dlouho jsem se nevidela s pritelem,ktery je taky pryc.Spolu ji travit nemuzeme.Byla bych rada,kdyby nas vztah to leto prezil.On 5.3.1954.Uz drive jsem se na neco podobneho ptala a ridim se radami a menim sve postoje.Dekuji za odpoved

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

rada

Dobrý večer,
narodila jsem se 12.4.1979 asi kolem 11. hod. dopoledne a chtěla bych se zeptat, jestli budu mít příští rok vytoužené dítě s mužem o kterém si nyní myslím, že je pro mne ideální. Pokud ne, jak to vypadá s nalezením partnera pro život. Mám to nějak sama ovlivnit nebo vše nechat plynout. Děkuji a zdravím.

Netlačte na pilu

Nechte to plynou, netlačte na to, úspěch přijde sám, jenom pro vaše tělo bych vám doporučila pít "Domácí čaj- Herbata", najdete ho na našem E- Shopu, srovná vám hormony a nastolí rovnováhu. S pozdravem Zdenka.

Poděkování

Děkuji Vám za radu. Mám tedy ještě stále budovat ten vztah, nevzdávat se a neřešit budoucnost, chápu to správně? Ještě jsem se chtěla zeptat jak to vypadá s mou prací? Čeká mě v listopadu důležitá zkouška na kterou se už připravuji a po které bych už mohla být samostatná a budovat si zázemí. Děkuji a přeji hezký den. K.

Připravte se

Je dobré, aby jste se na zkoušku připravila, budete to mít letos těžší, než ostatní. Příští rok, pro vás hraje, bude lépe. Vztah, ten nevzdávejte, bojujte. S pozdravem Zdenka.

nová událost

Dobrý den,
ozývám se s delší pauzou. Zkoušku jsem zvládla úspěšně a s pochvalou. Vážně to bylo s překážkami,ale hodně mi to dalo.
Vztah se vyvíjel dobře až doteď, kdy jsem asi otěhotněla a partner to moc nevzal.Bude ze mě svobodná matka, asi. Zvládnu to? Já doufám, že ano. Jak to vidíte Vy? jakou mám zvolit taktiku.K

Planety

Milá Beranko, i kdyby jste zůstala sama, vy vše zvládnete. Rok minulí vám hodně házel klacky pod nohy a ustála jste to. Vlivem planet se letos budete mít o hodně lépe. Nebojte se toho, chlap si vás najde, i s miminkem. Zkuste si zadat osobní horoskop a přidejte tam tyhle otázky, budete mít před sebou jistotu, že se něco děje.

poděkování

děkuji Vám za podporu.Budu to potřebovat. Taky doufám, že to zvládnu.sama jsem zvědavá, jak se partner nakonec zachová. Pokud zle,tak mi ho bude líto, že přijde o něco nesmírně krásného. A život půjde dál. Mějte se moc prima.Květa

Klidný rok

Přeji klidný rok.

Zasloužená dovolená

Na dovolenou jeďte protože jí potřebujete a zasloužíte si ji. Váš vztah postupuje, ale drobné změny tam mohou být. Klidně jeďte a ničeho se nebojte. Užijte si dovolenou. Máte tam osudové setkání, třeba vám přijde vhod. Zdenka.