Dorůstající měsíc: Péče o tělo

LunaDorůstající měsíc má tvar D. Tím, že měsíc dorůstá, dorůstá s ním i vše kolem. Dorůstající fáze měsíce trvá zhruba dva týdny.

V tomto období je obzvláště důležité dát si pozor na stravu. Neměli bychom se přejídat, protože v tomto období se to obzvláště projeví. Naopak, vše, co nějakým způsobem léčí naše tělo, v tuto dobu působí dvojnásobně. Je to tedy vhodné období zejména pro masáže, bylinky a éterické oleje.

V tuto dobu je také vhodné navštívit kadeřníka. Vaše vlasy budou hustší a kvalitnější. Vydrží střih i barva. Na druhou stranu se v tomto období vyhýbejte operacím.

Díky dorůstajícímu měsíci můžeme načerpat mnoho nové energie. Může se stát, že budeme citlivější a empatičtější. Při dorůstajícím měsíci je vhodné realizovat naplánované věci. V tento čas vládne mocná energie, která může přinést úspěch do vztahů, nových vizí a projektů.

Když měsíc přibývá, je dobré v tuto dobu doplňovat tělu důležité látky, které mu chybí. Tělo totiž v tento čas všechny látky přijímá s větší účinností. Je tedy vhodné doplňovat i minerální látky a vitamíny. Tělo také lépe využívá a zpracovává potravu, proto se i nadměrné dávky jídla mění na tuk.

Pokud měsíc přibývá, můžou se nám hůře hojit rány. Čím blíže úplňku, tím hůř. V této fázi tělo zpracovává vše, co mu dodáme. Je proto vhodné používat pleťové masky a také hydratační kúry. Také je vhodné v tuto dobu chodit na kosmetiku. Období dorůstajícího měsíce je obdobím, kdy bychom se měli našemu tělu věnovat a dopřát mu kvalitní péči. Tělo vše přijímá dvojnásob a dochází tak i k lepším výsledkům.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner