Deset největších hloupostí, jimiž si ženy komplikují život

A dnes to bude velice zajímavé! Nebudeme se totiž zaměřovat jen na mužské chyby, ale na ty naše - na hlouposti, které nám komplikují život. Kniha s názvem “Deset největších hloupostí, jimiž si ženy komplikují život” je zcela jasná, trefná a zároveň poutavá. Tuto knihu doporučujeme každé ženě, ať už trpí problémy či nikoli.

Kniha, která vám dodá odvahu

Psychologická kniha, která vám především, a to opravdu kvalitně, dodá odvahu. Takovým způsobem, že se budete cítit silnější a kvalitnější. Pokud jste se cítili jako oběti a neustále házeli veškeré problémy na sebe, pak je tomu konec - nebudete potřebovat terapie, psychologa či půlroční dovolenou, ale výhradně jen knihu od Laury Schlessingerové, která ví, jak na tom mohou být ženy mizerně.

A tomu je konec. Konec trápení, depresí a pocitu méněcennosti. Jednoduše konec všeho, co ženy hloupě dělají a co jim zároveň komplikuje jinak bezstarostný život. Věřte, že právě deset základních hloupostí může váš život natolik svazovat, že si budete připadat zcela bezmocná a neustále trestaná. Pouze deset hloupostí... Nezní to směšně?

Kniha jasně říká, že od mužů se nedá očekávat, že láska je jejich jediným cílem. Což je, bohužel či bohudík, naprostá pravda. Zároveň vás ale kniha kvalitním a dobře čitelným způsobem přesvědčí, že postojů, kterými si ženy často komplikují život, je právě rovných deset.

Ženy žijící pro lásku jsou často zklamáni a vztah tak končí. Problém je samozřejmě v tom, že ženy nemyslí na sebe, nikoli v tom, že muži jsou sobečtí či zcela nevhodní. Ženy se stále mylně domnívají, že pro společné soužití je nutné dávat mnoho těm, kteří si toho neváží a poskytují prosté minimum či dokonce nic. A právě to je jeden z hlavních problémů žen.

Autorka knihy jasně ví, jaký je rozdíl mezi přemýšlením hlavou a srdcem a dokáže takovéto rozdíly vysvětlit, popsat a rozeznat. A ať už vám to bude příjemné či nikoli, Laura, autorka knihy, rozhodně myslí hlavou - zkuste také vypnout výhradně srdce a o věcech týkající se vztahů více přemýšlet.
Pomůže vám to...

SMS Věštba
SMS Výklad / banner