Denní horoskop 18.08.2017

Beran: 

Počítejte s únavou a přizpůsobte jí svůj život. O tom, že byste hned po práci vyrazili na dovolenou a jeli přes noc, ve vlastním zájmu ani neuvažujte.


Býk: 

Vytvořte si klidné pracovní prostředí, v němž se dokážete bez problémů soustředit. Člověka, který vám v tom brání, vyrazte a vůbec se za to nestyďte.Blíženci: 

Než seženete někoho, kdo by vás dovezl tam, kam potřebujete, bude to dost dřina. Naštvete se a usoudíte, že si příště raději objednáte taxíka!


Rak: 

Při Luně ve svém znamení fungujete pro kamarády jako psychická první pomoc. Celý večer visíte na telefonu a vymlouváte jim nerozumná rozhodnutí.


Lev: 

Jste naštvaní! Materiály, které jste v práci měli dávno dostat a zpracovat, jsou v nedohlednu, a vy máte strach, že si je na víkend ponesete domů.


Panna: 

Uvědomte si, že vaše děti rostou! Nabídněte jim svou péči a radu, ale když vám řeknou, že to nepotřebují, protože si poradí samy, klidně se stáhněte.


Váhy: 

Den proběhne v klidu, ale večer bude náročný. Miláček nechápe, že máte dojmů za celý týden až nad hlavu, a neustále vás tahá tam, kde se něco děje.


Štír: 

Vůbec se nepoznáváte! Zatímco se ostatní pořád chtějí jenom hádat, vy je držíte od sebe a vysvětlujete, že si nemají zbytečně kazit krásný večer.


Střelec: 

Hlavně neztrácejte zbytečně čas s lidmi, kteří vás slyší, ale neposlouchají. Svůj názor jim řekněte jednou, ale tím by vaše aktivita měla končit.


Kozoroh: 

Některé věci se zvládají lépe, než jste čekali. Dnes si však práci šetřete tak, aby vám vydržela po celou pracovní dobu a aby vám nic nového nepřidali.


Vodnář: 

Luna je v Raku a proto byste měli zachovávat všechna nepsaná rodinná pravidla. Když se někdo zdržíte, zavolejte to miláčkovi tak, aby se nemusel bát!


Ryby: 

Cesta k srdci vašeho miláčka nevede žaludkem, ale ušima. Když ho dokážete soustředně poslouchat a občas položíte rozumnou otázku, máte jeho srdce jisté!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner