Denní horoskop 20.03.2018

Beran: 

Opravdu nemusíte vzít všechno, co vám kdo nabídne. Jakmile se vám podmínky zdají nevýhodné, celou akci zastavte a počkejte si na lepší nabídku.


Býk: 

Ať se děje cokoliv, nervózní být nesmíte. Týká se to zejména všech pracovních jednání. Na nich z vás musí vyzařovat sebedůvěra a víra ve vlastní síly.Blíženci: 

Oceňte to, co pro vás partner dělá. Obvykle to považujete za tak samozřejmé, že o tom nemluvíte, ale tentokrát byste měli svůj přístup změnit.


Rak: 

Zatímco dopoledne je všechno v pořádku, odpoledne idyla skončí. Hlavně si uvědomte, že vás vaše okolí sice rozčiluje, ale schválně to opravdu nedělá.


Lev: 

Dejte si pozor, abyste se hádali jen kvůli tomu, co si to opravdu zaslouží. Zbytečné spory vás připraví jak o energii, tak o dobrou náladu.


Panna: 

Člověka, který se do vás naváží, utřete bez obav a bez ohledů. Můžete se sice dozvědět, že to trochu přeháníte, ale zase budete mít oce všech pokoj.


Váhy: 

Podvečerní vstup Slunce do Berana vás zbaví starostí. Miláček sám od sebe pochopí, že nesmí všechno nechávat jen na vás a konečně vám začne pomáhat.


Štír: 

V práci se ocitnete přímo v oku uragánu. Všichni se rozčilují a diví se, že jste klidní. Vám to nedělá problém, protože víte, že se stejně nic nezmění.


Střelec: 

Odezva na vaše návrhy je velice pozitivní. V rodinných soubojích vás podpoří partner. Pochopil, že sám nezvládne nic, ale s vámi určitě zvítězí.


Kozoroh: 

O tom, co si oblékáte, se rozhodujte sami. Váš miláček může v tomto ohledu mít sice své požadavky, ale konečné rozhodnutí by měl nechat na vás.


Vodnář: 

O zábavu se vám postará balík, který nepřišel. Musíte si sednout k telefonu a hledat, kde by mohl být. Nakonec budete mít štěstí a balík najdete.


Ryby: 

To, že máte hodně práce, vám nevadí, ale naopak vás to nabíjí spoustou energie. Připravte se na udivené pohledy partnera, který to naprosto nechápe.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner