Denní horoskop 28.06.2017

Beran: 

V práci chtějte přesné a jasné pokyny. Než je dostanete, nepracujte, protože hrozí, že všechno bude jinak, a vy byste museli svou práci předělávat.


Býk: 

Konečně porozumíte svému miláčkovi. Pochopíte, co svými náznaky myslí, a dokážete s ním komunikovat tak, aby nemlčel, ale otevřeně promluvil.Blíženci: 

Večer se vyhýbejte internetovým obchodům. Ve vašem sektoru majetku se setkává Merkur a Marsem, a vy byste mohli jednu platbu poslat rovnou dvakrát!


Rak: 

Zatímco ráno vycházíte všem vstříc, večer se vás zmocní bojová nálada. Pokud se najde někdo, kdo vám má odvahu odporovat, srovnáte ho jak náleží!


Lev: 

Hlavně si nenechte namluvit, že jste v práci ti nejdůležitější! Pokud se necháte přesvědčit, hrozí, že všichni ostatní budou pít kafe a vy makat.


Panna: 

Pozor si dávejte hlavně na to, co vám miláček říká s čestným výrazem a upřímnýma očima. Není to sice lež, ale je to polopravda, což je daleko horší!


Váhy: 

Než partner něco pochopí, bude vás to stát spoustu vysvětlování. Námahy se vám však zúročí, protože vaši věc vezme za svou a nadšeně ji podpoří!


Štír: 

Ať se dostanete kamkoliv, ostychem netrpíte. Vaše chování je sice společensky bezvadné, ale přesto jednáte tak, že každý chce vašim požadavkům vyhovět.


Střelec: 

Na internetové sázky zapomeňte! Týká se to hlavně večera, kdy se Merkur setkává s Marsem a kdy byste utratili spoustu peněz na to, co stejně nevyjde.


Kozoroh: 

V partnerství se lehkomyslnost nedoporučuje. To, co miláčkovi slíbíte, po vás bude vyžadovat - a vy mu nevysvětlíte, že jste to brali jako vtípek.


Vodnář: 

V práci máte skvělé nápady. Když však uvidíte, jak si jich firma neváží, začnete přemýšlet, zda se netrhnout a nejít někam, kde vaši invenci ocení.


Ryby: 

Den je naprosto skvělý. Pokud chcete uspět, nemusíte ani moc přemýšlet. Při trigonu mezi Merkurem a Neptunem stačí, když dáte na intuici a instinkt.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner