Denní horoskop 16.12.2017

Beran: 

Otevřenost vašeho kamaráda vás dostane. Přímo vám řekne, že by z vás chtěl mít něco víc. Nechápe, že vy jste nad touto možností ještě neuvažovali.


Býk: 

Všichni lidé kolem vás mají sklon ke zbrklému jednání. Můžete se jim sice snažit popsat rizika, která to s sebou nese, ale oni vás poslouchat nebudou.Blíženci: 

Riziko, do kterého se pustí miláček, vyjde. Upřímně ho pochválíte, ale taky mu řeknete, že na to, abyste takové nervy zažívali ještě jednou, už nemáte.


Rak: 

Veškeré pečlivě připravené plány jdou do háje. Vaši rodinu postihne choroba a vy budete místo procházek po adventních trzích měřit teplotu a vařit čaj.


Lev: 

Při trigonu mezi Sluncem a Uranem můžete klidně zariskovat. Situace je sice nepřehledná, ale vy uděláte to nejlepší, co se udělat dá, a zvládnete to!


Panna: 

Hlídejte si Střelce a Berany. Jejich kouzlo osobnosti funguje naplno. Budou tak přesvědčiví, že kvůli nim budete dělat i to, co byste jindy odsoudili.


Váhy: 

Nezdá se vám, že je konečně čas, abyste rodinu seznámili s plány na svátky? Budou překvapení, ale nakonec usoudí, že jste to vymysleli moc dobře.


Štír: 

Překvapení, s nímž partner přijde, vám opravdu vyrazí dech. Nejdříve na něj budete tak trochu naštvaní, ale pak uznáte, že se mu to neskutečně povedlo.


Střelec: 

Zariskujte způsobem, který vám připadá zvládnutelný. Přesto se s tím partnerovi raději nechlubte. Dělat by si o vás naprosto zbytečné starosti.


Kozoroh: 

Nejraději ze všeho byste zalezli do posilovny nebo do solné jeskyně a tam přetrvali až do Nového roku. Bohužel musíte pracovat a práce je hodně...


Vodnář: 

I na nepromyšleném jednání můžete vydělat. Je jen potřeba, abyste si věřili, a o tom, že to nakonec dopadne dobře, ani na vteřinu nezapochybovali.


Ryby: 

Pozor si dávejte na všechno, co je zdánlivě zadarmo. Když vás přejde nadšení a vy všechno propočítáte, zjistíte, že to vlastně vyšlo docela draho.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner