Denní horoskop 18.10.2017

Beran: 

Šance na dlouhodobé příznivé finanční změny je neobyčejně vysoká. Zastavte se v bance a zjistěte, co by se v tomto směru dalo zásadně vylepšit!


Býk: 

Šance na vylepšení partnerského života je vysoká. Nejdříve zjistíte, že máte stejná názory na nutné rodinné výdaje, a pak už půjde všechno samo.Blíženci: 

Lidi, kteří se vám chlubí svými zážitky na pomezí reality a mystiky, moc vážně neberte. V jejich řečech je totiž daleko více fantazie než skutečnosti.


Rak: 

Když něco objednáváte, věnujte značnou pozornost přesné specifikaci podmínek včetně peněz, které za to zaplatíte. Zdrží vás to, ale jinak to nejde.


Lev: 

I když si říkáte, že nebudete zbytečně utrácet, stejně to nezvládnete. Uvidíte něco, čemu neodoláte a pořídíte si trochu předčasný vánoční dárek.


Panna: 

Konečně si můžete dopřát chvíli pohody. Když trochu protáhnete oběd, na kterém s kolegou proberete nejnovější klepy, nikdo se na vás zlobit nebude.


Váhy: 

Přiznejte si, že máte v práci zásadní problémy. Dosud jste měli pocit, že je dokážete zvládnout, ale teď o sobě začínáte v tomto směru pochybovat.


Štír: 

Konjunkce Merkura s Jupiterem, která probíhá ve vašem znamení, vám dává neskutečné šance. Sáhněte po nich rychleji, než je zaregistruje někdo jiný.


Střelec: 

Nic neskrývejte! Vše, co se snažíte utajit, se dostane na světlo v momentě, kdy se vám to nebude hodit a kdy nebudete mít čas, abyste to vysvětlili.


Kozoroh: 

Jste v pohodě a pohodu rozdáváte všem kolem. Navíc se můžete těšit na dopoledne, kdy se konečně najde někdo, kdo vás ocení tak, jak zasluhujete.


Vodnář: 

Na pracovních poradách to lehké mít nebudete. Nakonec sice dokážete svůj názor obhájit, ale vy budete mít pocit, že jste právě vylezli z ringu.


Ryby: 

Přestáváte se ostýchat a začínáte se prosazovat. Překvapíte tím partnera, který pochopí, že práce s vámi nebude zdaleka tak snadná, jak si myslel.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner