CXWORX: Nová účinná metoda

Naprosto nepřirozená zkratka CXWORX je zkratkou pro cvičební program, který se věnuje hlavně cvičení s expandéry. Jde o zcela novou metodu ve světě aktivního volného času.

Tato metoda pracuje se speciálními gumovými pásy, kterým se říká expandéry. Jde o cvičební program, který byl zahrnutý v oblíbeném celosvětovém fitness programu nazvaném Less Milss.

CXWORX je především cvičení, které si klade za úkol posílit hlavně břišní a zádové svalstvo, tedy střed těla. V tomto cvičebním programu toho lze docílit a to pomocí speciálních cviků s expandéry a posilovacími gumami. Cviky jsou skutečně účinné a navíc mají i speciální pořadí. Díky tomu vytváří mnohem větší efekt a výsledky může každý pozorovat za krátkou dobu.

Každá lekce trvá po dobu třiceti minut a lekci vede školený akreditovaný trenér. Lekce probíhají ve fitcentrech. V sále není nikdo jiný než trenér a účastníci lekce. Vše se odehrává na podložkách, okolo na stěnách jsou zrcadla, aby se mohli všichni dívat, jak dobře cviky provádí a samozřejmě pomůcky. Obecně platí, že pokud cvičíte správně, jak máte, bolí vás svaly. Pokud však cvičíte špatně, můžou vás bolet i záda, bedra, klouby, či šlachy.

Pokud nemáte v oblibě trénovat mezi čtyřmi stěnami zavření a před cizími lidmi, můžete zkusit cviky i z domu. Stačí si zakoupit potřebné knihy a videa a také potřebné cvičební pomůcky a cvičení může začít!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner