Co vám sluší.... kozorozi

Make-up KozorohKozoroh je velmi pečlivým nositelem svých svršků. Jeho puntičkářská preciznost se odráží i na jeho duši. Máte rádi a sluší vám elegantní oblečení. Pokud jste typ štíhlého kozoroha, a těch je velmi málo, sluší vám velmi těsné oblečení - přiléhající džíny v barvě modré námořnické s kombinací pastelových barev.

Většina kozorohů však dává přednost decentnosti. Mají rádi pohodlí a teploučko. Pokud jste druhý častý typ kozoroha, kterému chutná, dejte přednost černé v kombinaci s jemným pastelem. Pozor na výrazné barvy, rozšiřují.

Strašně vám bude slušet červená, ve všech odstínech až po staro-vínovou. Můžete jít i do kombinace hnědé s oranžovou. Nezapomínejte, že vaší ozdobou jsou uši. Vyberte si opravdu náušnice, co vám sluší a co zaujmou. Pánové by měli myslet na vkusné hodinky, protože mají jedno z nejhezčích zápěstí ze všech znamení.

Důležité pro kozoroha jsou boty. Na ty nedáte dopustit. Být vždy čistí, to je vaše vizitka. Ale i vaše duše je odrazem a dokáže se vám promítnout do chování - nikdy na to nezapomínejte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner