Co mám dělat dál?

Krásný jarní den přeji :o)chtěla bych Vás poprosit,jestli by jste mi nemohla poradit jak dál a jakou cestou se mám vydat.Abych Vas uvedla do dění.Asi před pul rokem jsem se přestěhovala pres celou republiku,kvuli jedne mé skryté lásce v najivním domění,že když mu budu blíž tak že si mně všimne,ale bohužel se tak neděje a já s prvním sluníčkem začínám mít první velké pochyby zda jsem udělala dobře.Je fakt,že se mi město líbí i přes to,že jsem si tu ještě ani moc známích nenašla,ale také je fakt,že mně to tu na druhou stránku strašně mučí být tu ale nebýt s nim.Mola by jste mi prosím poradit,nakopnout co dál a nebo proste jen uklidnit,že mi tu třeba bude přáno?
Ještě pro upřesnění já jsem Lev 3.8.1985 a on Vodnář 14.2.1980
Mockrát děkuji a přeji ještě jednou krásný zbytek dne

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Cesta

Milá Lvice, vaše cesta se bude přibližovat k tomuto muži. ale musíte ještě nějaký čas posečkat, měsíc až dva, pak se sejdete. Mohla byste zatím si najít kamarády, myslím, že tady budete moc spokojená.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

děkuji

Krásný den,ani si nedovedete představit jakou jste mi udělala radost a hlavně dala naději :-) strašně moc Vám děkuji a určitě dám vědět jak si tu válčím.Ještě jednou děkuji a přeji krásný den :o)

Radost a naděje

Já též. S pozdravem Zdenča.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003