Co je to channeling?

Otázka channelingSlovo channeling pochází z anglického překladu, který znamená “být překladem”. Channeling přijme každý z nás již po svém narození a jedná se o jistou formu obrazu nebo naslouchání svému vnitřnímu tajnému hlasu. Channeling má tu schopnost slyšet, vidět a také cítit. Je to vlastně jako naučit se cizí řeči, nebo hrát na úplně neznámý hudební nástroj.

Díky channelingu jsme schopni předpovídat a také zodpovídat pro nás neznámé otázky, které podporují spirituální růst. Jedná se o velice složitý proces, který se povede pouze několikrát za náš život. Proto musíme být velice opatrní. Mohou to být tajnosti ze života, informace o nadpřirozených věcech, nebo také schopnost řešit jisté situace.

Odpovědi na tyto otázky pak sděluje světelná a tajná bytost, pro kterou má každý člověk otevřený jistý kanál. Být a mít čistý kanál znamená trénovat oddanost pochodům svého duchovního postoje a rozvoje. Ruku v ruce s rozvojem jde také nutnost pokory a upřímné důvěry bez sebevědomí a vlivu našeho ega. Dále se nesmí jednat o negativní osobní zájmy a jakékoliv jejich manipulace.

Tajemný channeling

Jak sami jistě tušíte a předpokládáte, channeling je několik tajných a magických věcí skloubených do jedné, která ukazuje našemu nitru pozitivní energii, kterou v sobě každý z nás nese.

Čistotu channelingu poznáte zcela jistě spontánně a to například tím, že vás někdo osloví až vám z ničeho nic vžene slzy do očí. Vžene vám slzy do očí a po těle vám proběhne mráz. V tu chvíli každá z nás odhodí svoji masku, díky které cítíme radost a naši vnitřní energii kterou vnímají všichni okolo nás.

Díky channelingu zjistíme o své osobě ty nejtajnější věci, které vám jsou dosud uzavřené a nikdy jsme o nich nic nevěděli. Jedná se o spleť složitých procesů, které jsou na sobě závislé a jeden bez druhého bohužel nefungují.

Člověk začne své tělo stále do detailu poznávat a díky tomu ho dokonale ovládne. Naše tělo je věc, kterou nikdy není možné dokonale poznat a umět ho celé ovládnout. Nicméně díky channelingu se nám to do jisté míry může podařit nebo alespoň pomoci nám ukázat jistou cestu, která nás nejlépe navede.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner