Co dál?

Hezký podvečer Zdeni,
snažím se řídit vašimi radami. Zůstala jsem, ale stojí mě to hodně sil. Na koho si mám dát větší pozor? Na ni nebo na něho? Je takový zvláštní klid, nikdo se na nic neptá. Má policie alespoň nějaké podezření?
Jak to udělat, aby se ubírali správným směrem? Taková věc by přece neměla nikomu projít. Vždyť na to můžou doplatit lidé od rodin, kteří vůbec za nic nemůžou.
Těším se a zároveň bojím vaší odpovědi. Díky H.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Zdravím

Dobrý večer Zdeni,
tak výpověď onoho člověka se potvrdila.Ona začíná být opět nepříjemná, jako když jsem ji poznala. Začíná mě to hodně unavovat. Myslíte, že bude lépe? S mamkou to taky nevypadá vůbec růžově a mě už nějak docházejí síly. Říkala jste mi, že mám špatný rok, ale já mám pocit, že to není jen tento rok, ale mnohem déle. Vím, spoustu věcí jsem si zavinila sama, ale nějak se z toho všeho nemůžu vyhrabat.
Děkuji, pokud se ozvete.H.

Nejde ovlivnit

Moc to zatím nejde ovlivnit, ale situace se řeší sama konec roku hraje pro vás , i když může být těžký. Příští rok je složitý, ale moc pěkný. S pozdravem.

Nevěřte nikomu

Nevěřte tam nikomu. Pokračujte ve své práci, dělejte jako byste nic nevěděla, váš čas přijde. S pozdravem Zdenka. Dejte mi zas vědět, jak to pokračuje.

Jak to pokračuje

Dobrý večer, Zdeni.
Doteď bylo vše ve starých kolejích, všichni se tvářili, jako by se nic nestalo (ona stále sebevědomá, on všechno v klidu, mistr světa).
Já dělám svou práci,i když si stále myslím své.
Včera přijelo vedení, udělali běžnou kontrolu, ale zřejmě něco tuší. Navíc vše, co si myslím a vím, se údajně dozvěděli od jednoho člověka, který se nebál jim to říct. Jen nevím, jak s těmito informacemi naloží.Měli s ní docela dlouhou řeč a doslechla jsem se, že s ním už dávno nejsou spokojeni a zřejmě dostane vyhazov.Jenomže pokud se ona dozvěděla nějaké informace, ví to i on. Stále jsem přesvědčena, že v tom jedou spolu. I když se snaží poslední dobou chovat kamarádsky, prostě jim nevěřím.
Mějte se krásně.

Díky

Díky, ještě vydržte, ještě není váš čas. S pozdravem Zdenka.

Jak to pokračuje

Dobrý večer,Zdeni.
Chtěla jste vědět, jak to dál pokračuje.
Jeho vyhodili a v pátek jsem se dozvěděla, že ona dala výpověď. Nevím, jestli to byla její vůle nebo ji k tomu někdo přitlačil. Nikdo z nás neví, co bude dál. Nechci si fandit, ale zřejmě jsem teď jediná, kdo o chodu firmy něco ví, tím myslím papírování atd. Pokud by mi to nabídli - mám to přijmout nebo ne?
Také jsem se dozvěděla, že budu babičkou. Bude vše v pořádku? Tato moje dcera už mi v životě připravila hodně krušné chvíle, chtěla bych jen vědět, jestli ji těhotenství a mateřství alespoň trochu změní. Moc ji miluji a přála bych si, aby byla v životě šťastná.
Děkuji za odpověď a přeji krásné vánoční svátky.
H.