co bude...?

dobry den
rada bych se zeptala jak to bude pokracovat mezi mnou a mym pritelem tak nejak celkove jak ten vztah bude pokracovat..ja 9.7.1991 on 14.11.1987 .. a tento rok vychazim tak jsem se chtela zeptat jestli najdu nejakou praci a nejspis bych chtela pokracovat i na nastavbu tak jestli me prijmou..
dekuju predem za odpoved.. a mnoho stesticka¨, zdravicka a lasky do noveho roku..

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Přítel a škola

Se školou můžete mít trochu problém, možná vám to jít výše nevyjde napoprvé. Já být vámi hledám práci, ta by se tu našla, pokud byste chtěla. S přítelem to máte pěkné, ale více spolu mluvte, je to slabší na komunikaci.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

jak se rozhodne..

dobry vecer... tak jsem se pokusila s nim vice mluvit a nejak z toho vyslo ze potkal svoji byvalou pritelkyni a ze ji stale miluje... tak jsem vas chtela poprosit.. dala jsem mu cas na to aby si rozmyslel co chce a pak az to bude vedet tak at se mi ozve... tak co ted bude jsem tim docela zaskocena protoze u nej bych to necekala... ale pokazdy kdyz uz k nekomu si najdu nejakou tu cesticku tak to dopadne spatne a s nim jsem se cejtila jinak nez s kymkoli jinym tak jsem doufala ze by to konecne mohlo na nejakou tu dobu vydzet.. dekuju za odpoved.. on 14.11.1987 ja 9.7.1991