Čínský horoskop na rok 2015: Jaký bude rok pro jednotlivá znamení

Znamení čínského horoskopuMinulé roky byly pro nás všechny náročné a tak se zdá, že nový rok ve znamení dřevěné kozy by měl probíhat v pohodovém a příjemném tempu. Mělo by být méně nepříjemných stavů a také rozrušení, nervových poruch a depresivních stavů a s nimi souvisejících nemocí.

V oblasti zdraví by měl být nový rok spíše pozitivní a spousta lidí začne nad svým zdravým správně přemýšlet. Je tedy možné, že se mnohým zlepší jejich stravovací návyky a skončí se zlozvyky jako je nadměrné pití alkoholu a kouření. Avšak více pozornosti byste měli upínat na práci s ohněm a také při řízení motorových vozidel.

A jaký bude nadcházející rok pro zrozence v čínských znameních?

Krysa 2015

Zrozenci v roce krysy jsou přátelští, upřímní a charismatičtí. Mají výborné vyjednávací schopnosti a jsou motivováni především postavením a penězi. Avšak energie, kterou s sebou přináší rok kozy, nejsou s krysou úplně v souladu. Tento rok bude pro zrozence ve znamení krysy důležité především kontrolovat své emoce a vášně a udržet je ve své praktické a rozumné rovině. Potom se jim povede dobře. I tak však nadcházející rok bude pro krysy ve znamení mírného chaosu, tlaku a shonu.

Buvol 2015

Buvol je trpělivý a také inspiruje ostatní. Moc toho nenamluví, ale je rozumný a stojí nohama na zemi. Zrozenci ve znamení buvola mají v nastávajícím roce velkou šanci na úspěch. Mohou vykonávat takové činnosti, které od nich budou vyžadovat více energie a to i takové, které jsou spojeny s rizikem nebo soutěžením. Minulý rok mnoho nefungovalo, ale to by vše měl napravit nový rok ve znamení kozy. Nové nápady se budou hrnout bez problémů.

Tygr 2015

Zrozenci ve znamení tygra jsou proměnlivé osobnosti s přirozenými sklony k vůdcovství. Bývají stateční a z bojů odchází obvykle jako vítězové. Pro ty, kdo se narodili v roce tygra, bude v nadcházejícím roce důležité vyhýbat se vlastnostem, které jsou pro kozu typické. Měli by si tak dávat pozor na impulzivní jednání, nerozvážnost a také povrchnost. Tygrům se bude nejvíce dařit v oblastech, které mají v oblibě a do kterých dávají svou duši. Tygři by také měli zaznamenat úspěch v lásce, ale nesmí být sobečtí.

Králík 2015

Ti, kdo se narodili v roce králíka, jsou plaší, ale pro své okolí atraktivní. Mívají dobré zázemí v rodině a u svých přátel. Nový rok přinese králíkům novou energii, elán a dynamiku. Překážky z minulého roku zmizí a králíkům se bude dařit v mnoha oblastech. Je důležité se v novém roce posunout dopředu, hodit za hlavu pocity zoufalství a beznaděje. Důležité je, si v novém roce vše dobře načasovat a nic neodkládat.

Drak 2015

Draci mají ohnivou povahu. Jsou šťastní a bývají oblíbení. Nový rok není nakloněný pro týmovou spolupráci a to může komplikovat vztahové záležitosti v obchodním i osobním životě. V novém roce bude kolem draka patrná také atmosféra napětí. Nadcházející rok bude hodně o nezávislosti draka a o tom, že by se měl spoléhat především na sebe. Úspěch mohou draci zaznamenat v uměleckých oblastech.

Had 2015

Zrozenci v roce hada mají štěstí hlavně ve finančních záležitostech. Bývají vášniví, ale i vznětliví. Had nebude s rokem kozy úplně v souladu. To se může projevit na překážkách při dosahování vytyčených cílů a také v obchodních záležitostech. Úspěchy budou spíše nárazovité, ale o to intenzivnější a lepší. V nadcházejícím roce nesmí had příliš odpočívat a musí být aktivní a ve střehu. Nadcházející rok bude pro hady přínosem v oblasti vztahů a v odborné činnosti. Bude také potřeba, aby hadi ve složitých situacích čerpali ze svých zkušeností.

Kůň 2015

Kůň dokáže motivovat ostatní a také je povzbudit k činnosti. Bývá populární a umí okouzlit opačné pohlaví. Energie nového roku podporuje komunikační schopnosti koně a tak dojde ke zlepšení jeho sociálních a partnerských vztahů. Pomáhá lidem zapadnout do neznámé společnosti a tak si zaslouží úctu, respekt i vybudování autority. Pro koně bude nejdůležitější v nastávajícím roce neztratit čestné jednání. Vytváření intrik, podvodů a řízení se vlastními zájmy může koni podrazit nohy.

Koza 2015

Koza hodně dbá na svůj zevnějšek, je kreativní a má ráda svůj klid a prostor. I přesto, že nový rok bude rokem kozy, pro zrozence v tomto znamení nebude rok úplně příznivý. Do mnoha oblastí jejich života nastoupí pnutí, nesoulad a také nepředvídatelnost. Rok kozy bude pro zrozence zajímavý, ale nepředvídatelný. Svoje kreativní schopnosti mohou uplatnit v podnikání. Nový rok bude pro kozy plný překvapení, ale bohužel i těch nepříjemných. Na pozoru by se také měly kozy mít před plýtváním energií, časem i penězi.

Opice 2015

Opice jsou nejvšestrannějším znamením v čínském horoskopu. Jsou bystré a aktivní. Neradi přiznávají svou chybu. Nový rok přinese opicím nové a výrazné změny v jejich životě a také převratné události. Načerpají hodně zkušeností a nových poznatků, které využijí v dalším životě. V novém roce by měly opice důvěřovat své intuici.

Kohout 2015

Kohouti mají výborné společenské dovednosti, jsou bystří a všímaví. Neradi riskují a raději se drží svého plánu. V novém roce by se měli vyvarovat rozrušení, která pro ně bývají obvyklá. V nadcházejícím roce by se měli soustředit na eliminování nervozity a úzkosti. Také by měli šetřit energií a vyhýbat se dramatickým událostem a dbát na své zdraví. Bude to však vcelku příjemný a příznivý rok. Kohouti budou moci pracovat na sobě samých a dosahovat pozitivních změn.

Pes 2015

Zrozenci v tomto znamení jsou upřímní a důvěryhodní. Většinou bojují proti nespravedlnosti a bývají z nich dobří podnikatelé. Rok kozy bude pro zrozence v tomto znamení velmi rozporuplný. Nejlépe udělají, když budou během roku vyčkávat a pozorovat situaci. V nadcházejícím roce budou mít mnoho štěstí, ale tyto okolnosti je mohou přivést k rozkolísanosti a k odklonům od původních plánů. V nadcházejícím roce nebude vhodné vyvíjet nadměrnou činnost a útočit, ale spíše by měli počkat na lepší období.

Vepř 2015

Zrozenci v tomto znamení bývají důvěryhodní a přátelští. Je na ně spolehnutí, ale někdy příliš věří v lidskou dobrotu. Touží po poznání něčeho nového. Nový rok pro ně bude příznivý. Přinese začátek něčeho nového a rozšíří jejich schopnosti v oblasti práce i osobního života. Rok kozy také přinese jistotu nejen v kariéře, ale také v oblasti financí. Také je možné očekávat velkou životní pozitivní změnu. Je možné, že zrozenci v tomto znamení naleznou životního partnera.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner