Budoucnost

Dobrý den. Jmenuji se Katka jsem narozena 5.2.1978 v 7,10hod. a chtěla bych se zeptat, co mě čeká v budoucnosti. Mám tím na mysli vztah nebo nějaké větší změny. Předem děkuji za odpověď a přeji šťastné dny.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Změny

DOBRÝ DEN Katuško, u vás tento rok budou změny výrazného charakteru a hlavně stálé. Na vztah to tu je velmi dobré, máte i naději na něco nového. Myslím, že příští rok se vám povede potomek. Tento rok, tu ale máte i změnu v práci, ale ustojíte to. Hodně štěstí. Pozor na nastuzení močových cest.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Dobrý den, moc děkuji za

Dobrý den, moc děkuji za pozitivní a rychlou odpoveď. Přesto pokud bych mohla poprosit a vrátit se ještě k Té práci. Jsem ve vedoucí funkci a mám docela problém se svojí nadřízenou, proto bych chtěla vědět, zda změním úplně organizaci nebo půjdu na jiné oddělení. Napsala jste, že bych to měla ustát, proto bych byla velmi ráda, kdyby jste mohla něco více konkretizovat, pokud je to možné, čeho se změna bude týkat. Moc děkuji a krásný den. Katka

Změna

Možná, že se změna bude týkat jen oddělení, možná i vaše nadřízená se za nějaký čas bude řešit sama. Vydržte, je škoda opouštět práci.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Musím uznat, že ač mě

Musím uznat, že ač mě neznáte, Váš výklad je velmi reálný. Jste pro mě úžasná žena, která dává naději ve formě odpovědi a nic za to neočekává. Kdybych měla klobouk, určitě bych smekla.
Vím, že každá odpověď je pro Vás práce navíc, kousek energie, přesto neodolám napsat dotaz.
Pracuji v ozbrojených složkách, kde je většina mužů a bohužel i většina jich je ženatých. Minulý týden jsem se seznámila s kolegou, který je ženatý a již jsem si takovým vztahem prošla a končilo to přímo katastrofálně a ráda bych se něčemu podobnému vyhnula, ale obávám se, že nevydržím dlouho odolávat, protože sympatie jsou vzájemné a tím, že jsem dlouho bez vztahu o to těžší je odolat. Chtěla bych vědět, zda budoucí partner nebo lépe řečeno budoucí manžel bude svobodný. Nechci mu ničit manželství. Znám Petra nar.6.11.1978, který by se mi jako nastávající partner líbil, ale je to asi jednostranné. Proto chci vědět, zda budu mít muže "jen pro sebe" o kterého se nebudu muset dělit, nebo lépe řečeno, abych já nebyla ta druhá. Moc děkuji i za nějaký náznak čehokoli. Chápu, že odpověď je složitá, ale ocením jakou koliv informaci. děkuji ;o)

Muž

Myslím, že tento muž je více než přitažlivý. Má i své osobní kouzlo. to vás nabádá a láká. Držte se však stranou, on není z těch, co by se rozvedl a šel si za svou láskou. Pokud ho chcete bude to jen sex a příjemný, ale časem i nesrovnalosti a problémy. Je to na vás, já bych si ho nechala jako bezvadného kamaráda, protože to on je. Držím palce. Zdenča a děkuji za vaše slova.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003