brigáda.

Hezký večer čarodějničko.Konečně jsem si našla zaměstnání je to jen brigáda ale díky za ní.Chtěla jsem se Vás zeptat.Pan majitel říkal že to je dlouhodobá brigáda a jestli nevidíte va svých čarodějnických kartičkách že bych tam už zůstala nastálo.To bych byla moc a moc ráda.Jsem rozená 4.2.1954.Opět moc děkuji za odpověď.Anička.Ani nevím jak se jmenujete bych Vás oslovovala jménem.Už jsme si spolu psali.Partnera jsem ještě nenašla,ale zatím je pro mě důležité zaměstnání.Ale doufám že partner snad bude taky ale nevím kdy.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Partner

Jsem Zdeňka, o partnera se nebojte, přijde. Zaměstnání dobré

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

děkuji za vše .

Paní Zdeničko moc Vám děkuji jsem vděčná za kažé povzbuzení.Ještě jednou moc díky.Ještě jsem se chtěla zeptat na dceru.31.1.1976.v 8.20.má neustále zmrzlé ruce a nohy i v lětě .Už to říkala i několika lékařům a ty jí odbyly stím že to ženský mívaj.Ona na někoho žáhne, a to je jako kdyby na Vás šáhla mrtvola.Jeden čas spala i v rukavicích ale studené ruce měla porád.Má je od zimy až flekaté,modré,fialové.Už nevíme co stím.Anička.

Čaj Lapacho

Ihned si sežeňte v lékárně indiánský červený čaj Lapacho, pít denně 1 litr až 1,5 litru. Je to důležité, nejde jen o prokrvování, ale i pružnost cév a žil. Pít 3 týdny, pak týden pauza.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Partner

Děkuji Zdeničko za radu na moji dceru.Určitě ten čaj koupíme a vyzkoušíme.Tak si Zdeni představte,že jsem si asi našla partnera.Už jsme se i viděli a padli jsme si do oka.Jen bych chtěla vědět,jak to mezi námi bude pokračovat dál.On je z Poděbrad a nevím jestli dokáže být věrný a jestli to není jen nějaký pleoboy a má mě jen pro potěšení.I si spolu rozumíme.On je ve znamení raka rozený 30.6.1950 a já 4.2.1954.Mohla by jste mi napsat jak se bude náš vztah vyvíjet dál?a jestli tenhle vztah vydrží?Děkuji Zdeni moc.Anička

Partner

Mohlo by to být dobré. I když vám něco u něj nemusí pasovat.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003