blízká budoucnost

Dobrý den
Jmenuji se Zuzana, nar. dne 3.4.1982, přítel je Rostislav, nar. 23.3.1982, zajímalo by mě, jak se bude náš vztah vyvíjet dál, v blízké budoucnosti. Dále bych se také chtěla dozvědět, jestli jsem po zdravotní stránce v pořádku, co se týče schopnosti mít miminko a kdy ten čas přijde???

Děkuji velice Zuzana

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Velmi silná citlivost

Zuzanko, miminko mít můžete, akorát si nastolte hormonální rovnováhu. To uděláte tak, že budete po jeden měsíc pít každý den "Bylinný domácí čaj Herbata". Najdete ho na našem E-Shopu, je to velmi důležité. Nastolí vám vnitřní rovnováhu a připraví tělo, je dobrý i na ženské problémy. Váš partner, má k vám velmi silnou citovost, o jeho lásce nemusíte pochybovat, bude o vás vše v pořádku, klidně do miminka jděte. Zdenka.

ještě potřebuju radu

Dobrý den Zdeni, ani nevíte, jak nesmírně mě Vaše odpověď potěšila. Chtěla bych se zeptat, zda-li ten čaj myslíte tenhle:

Domácí čaj herbata
Bylinný čaj jemné chuti teplý i chlazený.
Složení: malina list, ostružina list, jahoda list, kontryhel nať.
Balení: 50g
Příprava: 1 polévková lžíce směsi se přelije 1/4l vařící vody, nechá se asi 15 minut vyluhovat a scedí se.

Nálev se připravuje vždy čerství. Uschovávejte v suchu při teplotě do 25°C

Cena vč. DPH: 26.00Kč

My se totiž o miminko snažíme přes půl roku a nedaří se nám, sice se snažíme být pozitivně naladěni, ale vždy, když mě opět přijdou měsíčky, tak to těžce nesu :-( .

Zuzka

Domácí čaj

Ano, milá Zuzko, je dobré, aby ho s vámi pil i partner, chlapi totiž v dnešní době mají více problémy se spermiemi, je to životním stylem a chemií, která je ve všem. Tento čaj vám plně doporučuji, až se budete pokoušet o miminko, tak ho vysaďte a po otěhotnění již nepijte, pijte ovocný Intensive Aloe Vera. Přeji hodně štěstí. Zdenka. Dejte mi za čas vědět.

čaj

Dobrý den, dala jsem na Vaši radu a už nějakou dobu popíjím ten čaj, co jste mi doporučila, ale mám z něj zdravotní potíže (průjem), myslíte si, že to odezní, nebo ho mám vysadit? Tak moc bych chtěla to miminko, cítím se tak bezmocná, víte? :-(

Stres

Je to stresové, vynechte dva dny. Potom znovu pijte, vylouhujte jej 2 minuty, více ne. Zdravím, věštkyně. V případě potíží se ozvěte.

miminko

Dobrý den, v sobotu jsem byla u doktora a ten mi řekl, že po vyšetřeních to vypadá na to, že moje vaječníky vytvářejí příšliš malinký vajíčka, proto nemůžu otěhotnět. Dal mi nějaké prášky, které budu brát v určité dny a chodit každý měsíc na kontrolu. Myslíte, že se to podaří co nejdříve. Jsem opravdu už někdy dost zoufalá.

Díky moc za odpověď

Návštěva lékaře

Nespěchejte na to, máte svůj čas, koncem roku to pro vás vypadá moc dobře, hlavně buďte v klidu. Nezapomeňte na rady lékaře a berte léky pravidelně! Zavolejte, vaše věštkyně.