Barvy a jejich význam

Barevná věštbaBarvy - modrá, zelená, červená a žlutá. Tedy a spousty dalších, které jistě všichni znáte. Každý člověk má zafixovanou nějakou situaci nebo příběh k určité barvě, který se mu vždy při pohledu na danou barvu vybaví. Ano, této schopnosti se lidé jen tak nemohou zbavit a je v každém z nás.

Barvy a jejich význam je jakýsi fenomén dnešní doby - což mohou potvrdit vědecké pokusy na lidech, kteří vidí auru a můžete se s tím dále setkat u fotografických přístrojů, kteří mohou také auru u člověka vyfotit.. Podle alternativní medicíny a parapsychologie je aura energetickým obalem obklopujícím všechny živé organismy na planetě zemi. Svoji osobitou auro tedy nemají pouze lidé, ale také zvířata, rostliny a stromy.

Jaké jsou vlastnosti aury?

V každém živém organismu je velké množství energie, která proudí mezi ním samotným a okolím prakticky neustále. Aura tedy není elektromagnetická, proto také není vědeckými metodami lehce změřitelná. Vědecké poznatky však zastávají názor, že fotografie aury je pouze optickým klam, který ovlivňuje naši mysl. Přesto je na světě mnoho vyznavačů a vyhledávačů aury.

Jaké základní vlastnosti rozeznáváme u aury?

  • Úplně prvním vodítkem je velikost - u některých jedinců energie přesahuje jen o pár centimetrů a u dalších to může být například až o jeden metr.
  • Další vlastností aury je její specifická barva a barevnost - aura může mít všechny barvy duhy, ale u naprosté většiny lidí převládají základní dvě, až čtyři barvy.
  • Aura má i složky stálé - takzvaně náladové. Ty se mohou v průběhu let měnit. Stálá aura poukazuje na stádium, ve kterém se dotyčná osoba nachází, na jeho zdravotní stav i psychické zdraví, duchovní vyspělost a podobně. Náladová složka dává najevo momentální rozpoložení dotyčného, které se týká nejbližších dní a hodin. I jednotlivé orgány a části těla mohou mít svoji auru.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner