Andělské meditace

Andělská duhaVítám vás při Andělských meditacích. Trochu vás nejdříve seznámím, co to Andělské meditace jsou a k čemu a komu pomáhají.

Andělské meditace nám pomáhají navazovat kontakt s Anděli. Pokud začínáte jako začátečníci a těch je tu mnoho, začnete s Andělem - Archandělem, který se jmenuje Michael. Kontakt s Anděli v nás vyvolává emoce, Andělé zabíjí prázdnotu a naplňují naše duše i srdce. Je mnoho z vás, který mají problémy, a ty problémy se jmenují různě - láska, samota, žal, prázdnota, nemoc a potíže. Proto jako jediní vám tu nabízíme Andělské meditace. Tyto meditace provádí naše zkušená věštkyně a člověk, který dokáže proniknout k mnoha duším, včetně té vaší. Pokud vás zaujmul tento článek, jste člověk, který nějaký problém má a my jsme tu od toho, abychom vám s ním pomáhali. Andělské meditace budou vždy v úterý a čtvrtek, v tuto dobu od 19.50 do 20.00, vám bude pomáhat a bude společně s vámi meditovat, naše Zdenička.

Jak začít meditovat ?

Uložte se do pohodlné polohy a uvědomte si své tělo. Vypněte vše, co vás ruší v místnosti. Pomalu a zhluboka dýchejte. Představte si, jak se kolem vašeho těla začíná rozlívat zlatá energie. Uvědomte si, kdo nejdříve jste, jaký jste člověk, co jste zač a mluvte v duši o sobě pravdu. Jemně se prodýchávejte a představte si, že zlatá energie očišťuje vaše tělo i duši a že vše špatné jde pryč. Až si to uvědomíte, vzpomeňte si na Archanděla Michaela. V této chvíli jsi připraven oslovit bytosti světla. Archanděli Michaeli, moc tě prosím a pošli své pomocníky Anděle, ať pomohou mé duši, ať pomohou mému tělu a ať pomohou mému trápení. Představte si, jak k vám Andělé jdou, jsou všude kolem vás, jak se vás dotýkají a pomáhají vám s problémy. Pokud máte problémy s láskou, poproste Anděle, ať vyléčí vaše srdce, ať se opět můžete zalít láskou, ať vaše mysl a tělo opět může žít a volně dýchat. Odpouštějte sobě i všem, co vám ublížili. Poproste Andělé, ať pomohou těm, kterým jste křivdili, či na které jste vysílali špatnou energii. To jsou dobré začátky. Když skončíte, nezapomeňte poděkovat všem Andělům, poděkujte i svému Anděli strážnému, který vždy stojí pří vás a poproste ho, ať s vámi nadále zůstává.

Nezapomeňte, že tyto dny v úterý a ve čtvrtek, v tuto dobu od 19.50 do 20.00, vám budeme pomáhat a bude společně s vámi meditovat.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner