Andělská věštba na Nový rok a rok 2011

Šťastný nový rok 2011Začátkem andělské věštby, bychom vám všem chtěli popřát mnoho krásného. Mnoho šťastných chvil, spokojených dnů a ještě více lásky a zdraví ve vašich srdcích. Věřte, že i když máte hodně špatnou situaci, je nutné myslet na to, že vy sami dokážete vše.

Děkujeme všem čtenářům, jenž čtou naše články a ví, že v nich popisujeme cestu, jak se dostat ze všeho špatného. Děkujeme také těm, kteří navštěvují tyto stránky a zachovávají nám přízeň. V roce 2010 jsme pro vás vykonali mnoho práce a ceníme si vaší zpětné vazby, kterou nám dáváte. Snažíme se vás povznášet dál, a to jak formou poradny tu, tak non-stop telefonním číslem.

Věřte, že vždy pro vás existuje cesta a někdy mnohem lepší, než kterou jdete. Samozřejmě také děkujeme všem, kdo přispívají na naše články, děkujeme věštkyním, které nemají osobní život, protože ho věnují vám, děkujeme hlavnímu administrátorovi, neboť se stará o nás a naše weby, abyste tu vše viděli, četli a mohli mít ten největší přehled. Dělá ten největší kus práce.

Děkujeme všem a přejeme vám krásný Nový rok 2011!

Berani:

Tento rok vás Andělé provedou silnou zkouškou vztahů, ale také zkouškou finanční a zdravotní. Pokud jste doposud neměli problémy, hovořte o štěstí. Někdy se z nich můžete dostat jednoduše a to tím, že budete věřit sobě a budete mít pozitivní přístup k životu.

Býci:

Pro vás Andělé vybrali silný rok na práci. To, že vám dají nahlédnout do problémů ostatních znamená, že máte tento rok více pomáhat lidem. Myslete však i na svůj osobní život a rodinu, i tam budete nápomocní.

Blíženci:

Andělé u vás volí očistu těla. Měli byste si projít prenatálním porodem, nebo začít více pracovat na vlastním nitru. Věřte, že krása pochází z duše, nikoli z těla fyzického. Věnujte se svému rozvíjení, ale buďte ohleduplní a pozitivní na své blízké.

Raci:

Není dokonalosti, není stability, toto vše si kolem sebe vytváříte vy osobně. Pokud chcete mocné zázemí, začněte odkrývat chyby u sebe a své práce. Je nutné si vyčistit život od věcí, které vás táhnou ke dnu, pak nastolíte harmonii.

Lvi:

Rok 2011 je pro vás vysvobozením od psychických stavů, které vás hodně tlačili k zemi. Konečně se budete projevovat a rozvíjet. Materiálně vám rok přeje, proto věřte, že blahobyt není vše. Rozdávejte své přebytky potřebným.

Panny:

Tento rok je silný na emoční pocity. Sužovat vás bude psychika. Pokud budete přát okolí a lidem, bude přáno i vám. Nedejte se zlákat do léček kamarádů či pracovníků, je čas se osamostatnit.

Váhy:

Tento rok je plný změn a proměn. Dosáhli jste harmonie vztahu, je však důležité dořešit nedořešené. Věřte, že nic se nemá odkládat, jen vyřešené věci vám budou ubývat a nebudou vás tlačit. Šetřete své zdraví a dělejte něco pro něj.

Štíři:

Po náročném roce vám přichází rok, který vám hodně pomůže. Andělé vás více nabádají ať vnímáte jejich znamení a nasloucháte jejich šepotu. V tomto roce, se vám povede mnoho pracovních úspěchů a záměrů. Myslete na lidé, kteří potřebují vaši pomoc a podělte se o přebytky.

Střelci:

Střelci budou trpět, zvláště pokud mají dluhy a nedořešené finance. Tento rok se ukáže jako zlomový a začne vás dusit. Poslouchejte dobré rady a berte si z nich příklad. Pokud budete pozitivní a nebudete dělat druhým škodu, rok vám dá štěstí a mnoho lásky.

Kozorozi:

Prošli jste si obdobím, které poznamenalo váš život. Začínáte si uvědomovat, že musí dojít ke změnám. Rok 2011 vám pomůže přenést se přes těžkosti a dokonce vás navede na správnou cestu. Hodně poznáte, že Andělé přejí tomu, kdo je vděčný a kdo děkuje za vše co má.

Vodnáři:

Vy, jakožto hodně silní vstupujete do roku, který vás posune do klidu a stability. Bude hodně pracovití, ale s jistou uvolněností. Dokážete navázat nové známosti a mnoho přátel u vás bude hledat radu.

Ryby:

Rybám Andělé přejí mnoho zdraví a lásky. Pracovně se posunete nahoru a najdete nové směry, kde si posílíte pozici. Dokážete něco změnit či vybudovat ve své domovině, a nemusí to být jen u vás. Andělé vám radí více rozvíjet duchovní cestu ve vašem nitru - uvidíte lépe před sebe.

Hodně úspěchů, lásky, štěstí a zdraví vám přejeme v roce 2011.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner