Akášická kronika

KronikaAkášická kronika je jakýsi samolibý fenomén, který zná náboženské a duchovní směry. Ale velice často je kronika známa pod různými jmény s různými významy. Což je zajímavé.

Pátý element to je ten první z významů - v tomto zobrazení si ji pamatuje nejvíce magie a lidé z pohanského učení, kteří se zabývají s živly. Akáša zastupuje v Pentagramu právě ten pátý a zmiňovaný element - jinak je zde nazývaný také Éter.

Indické staré učení pod pojmem Akáša nazývají také jednu z tattev.

Tattvy jsou nazývány také jako energetický dech a vítr. Je jich celkem pět a opět prezentují celkem pět živlů, kde Akáša představuje také Éter. Energetický dech se periodicky střídá po 24 minutách, všech celkem 5 živlů oběhne cyklus za 2 hodiny.

Počátek cyklu se vypočítává podle východu Slunce – je nutné určit nejpřesnější a přesnou minutu východu Slunce v určitém místě, a vypočítat změny v každodenním posunu.

Jaká je Akášická kronika

Pojem Akášické kroniky znázorňuje velkou paměť vesmíru, která dokáže rychle napojit, přečíst a také zpracovávat ty nejrůznější a cenné informace. Věstci se nestačí divit a tento jev různě nazývají. Nazývají ho ve většině případů správně, ale smysl je tentýž. Význam je kolektivní nevědomí, dále vědomí kosmické a také Astrál.

V tomto případě se jedná o zajímavou formu energetického pole, které obsahuje různé události, které jsou vkládány do paměti. Paměť se velice podobá té počítačové, kterou rozhodně všichni znáte. Do paměti se ukládají nejen věci z budoucnosti, ale také z minulosti. Minulost se stala a nejde ji žádným způsobem změnit nebo ovlivnit, ale budoucnost nás čeká a díky věštění a magii ji můžeme do určité míry změnit a zvrátit například ve svůj prospěch.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner