7 báječných kroků k vyjádření vděčnosti

Vděčná ženaVděčnost je jev, který lidé často opomíjí a možná snad i záměrně přeskakují a nevěnují mu dostatečnou pozornost, což je špatně. Lidé často na vstřicnost k druhým zapomínají a ne vždy se to vyplácí. Rozhodně na to nezapomínejte a berte to v potaz. Hodně lidí v okolí vás následně může brát za lepšího člověka, kterému budou pochopitelně více věřit. Ano, přesně tak.

V tomto článku si představíme celkem sedm kroků, které vedou k lepšímu vyjádření vděčnosti druhým. Ano, pouze těchto sedm krátných kroků z vás dokáže udělat daleko lepšího člověka, než-li jste nyní. Pusťme se do toho.

7 kroků pro k vyjádření vděčnosti

1. krok

Každé ráno si ihned po probuzení vzpomentě na naši planetu a na své blízké přátelé. Stačí se díky svému duchovnímu srdci pousmát a poděkovat za krásný nové den svého života. Poděkovat za všechny drobnosti, které jsou součástí života - člověk se pak hned cítí daleko lépe.

2. krok

Hned ráno, když vstanete se na sebe podívejte do zrcadla, usmějte se na sebe a poděkujte za to, jakým jste člověkem. Ano, toto je drobnost, která vám každé ráno vykouzlí úsměv na tváři. Roztáhněte ruce jak nejvíce můžete a představjte si, že objímáte úplně celou planetu zemi. Vnmejte toto procíteně objetí celým svým tělem.

3. krok

Až vyjdete ven, pohlaďte lissty stromu, květy květin nebo trávu a ještě se můžete dotrknout země nebo kamenů. V tu chvíli vašeho dotyku pošlete sílu a moudrost těm, kteří ovlivňují dění na planetě a také lásku obyčejným lidem, kterých se právě dotýkáte. Tato silná energie poteče říší rostlin až do samého srdce naši planety.

4. krok

Až potkáte prvního člověka v novém dni, popřejte mu ve svém nitru zdraví, úspěch, lásku a hodně štěstí do nového dne. Skrze tohoto člověka se dostane toto přání do těl všech lidí na planetě zemi, kteří budou mít hned příjemnější a hlavně úspěšnější den.

5. krok

Ve chvíli, kdy budete jíst, nezapomeňte poděkovat upřímně za tento dar planetě zemi. Poděkujte čistým prožitkem a uvědomením. Asi se budete divit, ale tento počin může nasytit další velké množství hladovějících lidí, které po planetě zemi chodí. To samé můžete udělat pro prvním doušku vody každý den. Hned budete mít lepší pocit.

6. krok

S tímto krátkým seznamem se znamte nejlépe alespoň jednu bytost, které bude tyto cenné informace šířit dále po celém našem světě.

7. krok

Až se někdy budete cítit špatně, nic se vám nebude dařit a ucítíte bolest nebo stín ve své duši, vzpomeňte si na svoji planetu. Následně se stane něco nevýdaného a dokonale úžasného.

Pokud se budete tímto krátkým a jednoduchým seznamem řídit, sami uvidíte, jaký nadhled a daleko lepší pocit ze života budete mít. Zkuste a uvidíte sami.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner