2010

Dobrý večer, moc by mě zajímalo, co mě čeká v blízké budoucnosti tedy v roce 2010. Hlavně zdraví,práce, láska...a snad konečně pokojné šťastné období, bez nemilých překvapení, doufám, že mně na chvilku hvězdy dopřejí...V lednu budu již slavit rok v bytě a byla bych ráda, kdyby jsme tu byli dva a časem i víc. Horoskop, který jsem si nechala udělat se bohužel pořád neplní, tak bych ráda věděla, zda nenastali u mě nějaké změny.Narodila jsem se 5.2.1978 v 7,10 hod. Děkuji Katka

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Budoucnost v roce 2010

Katuško, já bych se nebála , že se vám to nesplní. Je pravdou, že se to někdy posune, ale máte to tady hezké. rok 2010 bude plný změn a proměn, nebojte se toho.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Bydlení

Dobrý den, uvažuji o změně týkající se bydlení a práce, protože ani osobní život není zrovna výhra. Proto bych Vás chtěla moc poprosit, zda mi prozradíte, jestli v tomto roce se rozhodnu dát výpověď. Se svojí nadřízenou moc nevycházím, mám změněného i svého zástupce, takže o to víc je práce složitější. Jeden čas to vypadalo, že vedoucí skončí, ale nakonec se karty obrátili, protože jí jiné zaměstanání nevyšlo, tak zůstala na postu na kterém je nyní. Je to člověk, který neumí jednat s lidmi (a to je na vedoucím postu) a myslím, že vyšší management by tyto nedostatky mít neměl. Ubijí mě její chování a práce mě už ani nenaplňuje jako nazačátku, proto uvažuji změmit zaměstnavatele. Chtěla bych se vrátit do rodného Rakovníka a s tím je spojena i moje druhá otázka. Vlastníme dům a ten by potřeboval rekonstrukci, proto se chci zeptat, zda si mám vzít hypotéku. Jsem sama a tak netuším, zda bych to finančně zvládla. Moc děkuji a přeji pohodový rok, plný lásky, zdraví, štěstí a radosti.

Rodné sídlo

Do rodného sídla se vraťte a zatím si hypotáku neberte. Na to bude vždy čas v tomto roce. Pro vás to je dobrý rok a pokud chcete udělat změny , tak do nich. Sama nebudete, máte tu tento rok vztah.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003