Ženy a jejich karma

Karma ženV jednom velice zajímavém horoskopu, který je z České republiky z roku 1918 je skutečně lehká konjunkce mezi Lunou a Saturnem, což má za následek to, že jsou někdy většinou obtížnější stvoření - tedy hlavně v porovnání s muži. Neznamená to nicméně nic jiného než to, že si postupem času ženy svoje místo ve společnosti vybudují a postupem času do společnosti dokonale zapadnou.

Jedna otázka na začátek - víte co je to karma? Pro ti z vás, kteří to bohužel neví se jedná doslova o “čin”, nebo zákon příčiny a následku ve smyslu lidských činů, které mají nějaké zpětné důsledky a následky. V tomto článku si popíšeme, jaká je karma žen, ale to rozhodně neznamená to, že muži nemají svoji karmu. Naopak. Každá žijící bytost a to nejel lidé, ale i zvířata a rostliny mají svoji karmu, kterou má pochopitelně každý originální a nikterak ji nemůže ovlivnit.

Ženy a jejich karma je poměrně zajímavé téma, jelikož ženy jsou každá nevyzpytatelná a předem nelze určit, jak každá žena na určitý podnět zareaguje. Ženy mají svoji karmu poměrně mírumilovnou a dalo by se říci, že až hodně rodinnou. Ženy tedy chtějí svoji jistotu, mít byt nebo dům, žít si klidným životem, mít manžela, děti a zavedenou domácnost, kterou si budou opečovávat jako oko v hlavně.

Zatímco muži chtějí adrenalinové poznání, navazovat kontakty a bavit se. Karma je tedy u každého člověka rozdílná, ale u žen je nějaká a u mužů taktéž. Nicméně není to rozhodně nic špatného, že většina žen má ráda jak se říká ten svůj píseček a mít své jisté. Je to velice dobře, alespoň se muži mají ke komu vracet a hlavně se na koho za každých okolností spolehnout.

Je tedy pravděpodobné, že ženská karma je tou nejlepší, jelikož i když si muž užívá bohémským životem, vždy se vrací ke své ženě, kterou miluje a má také svým způsobem rád teplo domácího krbu. Není se čemu divit, ale lidé v dnešní době potřebují mít jistotu, na kterou se budou moci spolehnout a mít vedle sebe člověka, který je jejich oporou, mohou se na něj v každém i těžkém životním okamžiku spolehnout a obrátit se svým problémem.

Na tomto není rozhodně nic špatného, naopak…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner