¨Setkání

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat, protože, to co jste mi předpověděla, vyšlo. Můj dotaz tenkrát zněl, jestli se ještě někdy setkám s určitým člověkem. Vy jste předpověděla, že ano. Setkali jsme se, ale bylo to trošku s komplikacemi a bylo to jen na chvilku. A mě by zajímalo, co vám říkají karty tentokrát. Setkáme se reálně znovu? Za jak dlouho? V dohledné době nebo to budou měsíce, roky? Poznáte z karet, jak moc v tom má dotyčný city? Já 21.09.1973, on 11.07.1974.

Děkuji moc Jana

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Smíšené city

Jano, myslím, že je to docela brzo. A reálně. City smíšené, ale mohlo by se zadařit, zavolejte mi. Regína.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906503003

Setkání

Dobrý den,
děkuji za odpověď, ale moje finanční situace mi nedovoluje Vám zavolat. Omlouvám se, ale nechápu formulaci "Jano, myslím, že je to docela brzo. A reálně. " Tzn. na setkání je ještě brzo nebo se znovu setkáme v blízké době?
Děkuji Jana

Setkání

Setkáte se později, několik měsíců, a reálně- osobně, tak jak jste to chtěla slyšet a napsala tak jsem vám to zformulovala. Mějte se.

Setkání - budoucnost

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli se opravdu s tímhle člověkem reálně setkám? A jestli ta setkání budou častější nebo to bude pořád stejné? Ještě bych chtěla poprosit, má v tom tenhle člověk se mnou hodně city?
Já 21.09.1973, on 11.07.1974
Děkuji Jana

Čas

Ano, bude to lepší, ale opravdu časem, on nikam nespěchá. a city tu jsou.

Kartářky non-stop a živě: Volejte Věštce 906 70 01 02 kód 25

Konec?

Dobrý den,
opět vyšlo to, co jste předpověděla, znovu jsme se viděli, ale nějak to nedopadlo. Spíš to vypadá na konec skoro sedmiletého vztahu, z jeho strany. I když karty podle Vás říkaly, že to bude lepší, časem. Proto se ptám, je to definitivní konec? Pokud ne, na jak dlouho vypadá, než si dotyčný svůj problém vyřeší? Ozve se? Děkuji Jana
Já: 21.09.1973, on 11.07.1974